کونته: توصیف این مساوی سخت است

آنتونیو کونته بر این باور است که این توصیف تساوی تیمش در برابر هادرزفیلد سخت است، چرا که چلسی تیمی بود که سوار بر بازی حساس شب گذشته بوده است.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، آنتونیو کونته که با تساوی برابر هادرزفیلد نتوانست چلسی را به لیگ قهرمانان اروپا فصل آینده برساند در خصوص این بازی و شرایط تیمش صحبت کرد.

او گفت:”این مساوی را توصیف کردن خیلی سخت است.وقتی شما ۸۲ درصد مالکیت توپ را دارید و شانس های زیادی خلق می کنید و یک گل روی تنها ضد حمله حریف گل می خورید و مساوی کردید، توصیفش خیلی سخت است.”

وی ادامه داد:”ما بازی خوبی را انجام دادیم و روحیه خوبی داشتیم تا سه امتیاز را بگیریم، من مشارکت فوق العاده ای از بازیکنانم دیدم. آنها سعی کردند ۳ امتیاز را بگیرند اما نتوانستند گلی بیشتر از حریف بزنند. ما شانس گلزنی داشتیم اما نزدیم، ما باید این نتیجه را قبول کنیم و در جایگاه پنجم لیگ بمانیم.”

کونته در خصوص اینکه آیا انتخاب بازیکنانش باعث این نتیجه شده است، گفت:”نه، مسلم است که نه. اگر شما به یاد داشته باشید من در برابر بارنلی هم سیستم چرخشی را استفاده کردم و بازیکنانی چون موراتا، ویلیان، کریستنسن و دیگر بازیکنان بودند. ما چلسی هستیم، ما بازیکنان بزرگی داریم که می توانند در چنین بازی هایی حاضر شده و برنده شود. در برابر بارنلی سیستم چرخشی خوب بود، اما این فوتبال است، همیشه باید ریسک کنید.”

سرمربی آبی ها در ادامه گفت:”من واقعگرا هستم و فکر می کنم در انتهای فصل در جایگاهی تمام خواهیم کرد که استحقاقش را داشتیم. ما این فصل امتیاز های زیادی را از دست داده ایم و وقتی در رتبه پنجم هستیم، یعنی استحقاقش را داشتیم.”