رومان آبراموویچ نمی خواهد اجازه بدهد تا ادن هازارد تیمش را ترک کند، از این رو با دستمزد هفته ای ۳۰۰ هزار پوند برای این بازیکن موافقت خواهد کرد.

هازارد مشتاق روی کار آمدن ساری

ادن هازارد از تصمیم چلسی برای روی کار آوردن سرمربی سابق ناپولی، مائوریزیو ساری حمایت می کند.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، گازتا دلا اسپورت عنوان کرده که چلسی با ساری به توافق رسیده تا این سرمربی جانشین آنتونیو کونته طی ۴۸ ساعت آینده شود.

به گزارش همین خبرگزاری، درایس مرتنس، مهاجم ناپولی که روزهای فوق العاده ای را زیر نظر ساری تجربه کرده، در مورد این سرمربی با هم وطنش ادن هازارد صحبت کرده و حالا شماره ۱۰ چلسی خواهان حضور این مربی در استمفوردبریج است.

گزارشاتی نیز به گوش می رسد که ساری قرار نیست دستیاران خود را به لندن بیاورد.

فرانسسکو کالزونا، سیمئونه بونومی و سیناتی همگی در ناپولی می مانند تا با سرمربی جدید تیم کارلو آنجلوتی همکاری کنند.

4 نظر
 1. حسن گفت

  والا چ بگم.ادی با هر مربی ک میاد مشکل داره.

 2. علی گفت

  آبراموویچ بین هازارد و کونته باید یکی رو انتخاب میکرد.که طبق معمول مافیای بازیکنان برنده شدن ! به شخصه دیگه علاقه ای به طرفداری از چلسی با این ساختار مدیریتی ندارم.

 3. علی گفت

  تا کی به خاطر بازیکنایی دمدمی مزاجی مثل ویلیان هازارد و لوییز باید چلسی از هم پاشیده و بازنده ببینیم؟ اگه چلسی میخواد موفقیتی در اندازه بایرن و یوونتوس و … داشته باشه باید بازیکنایی از جنس کانته آزپی و آلونسو داشته باشیم که بی هیچ فیس افاده ای برای تیم تمام تلاششون میکنند.و تابع مربی هستند.یادمه کونته وقتی ویلیان اوایل نیمفصل دوم فوق العاده بود گفته بود که اولین نفری که توی ترکیب یازده نفره انتخاب میکنه ویلی هست و حتی جلوی بارسلونا هازارد رو تعویض کرده بود ولی ویلیان تو زمین مونده بود چون حقش بود بدون توجه به اسمش ولی همین احمق بیشخصیت بابت یه تعویض جلوی ساهتهمپتون به مربی تیم بی احترامی میکنه و جالبه که صاحب باشگاه از بازیکن تیم حمایت میکنه!!!

 4. امیرحسین گفت

  با سلام
  با نظر دوستان گاملا موافقم . این که سرمربی خوبی رو به خاطر چند بازیکنی که واقعا چلسی رو دوست ندارن اخراج کنیم اصلا جالب نیست . من طرفدا چلسی بودم و هستم ولی خب با این جور کارا بعید بدونم طرفدارای چلسی زیادتر بشن !

ارسال پاسخ

ایمیل شما برای دیگران نمایش داده نخواهد شد