تماس مدیر برنامه های لواندوفسکی با چلسی

مدیر برنامه های روبرت لواندوفسکی، مهاجم لهستانی تیم بایرن مونیخ این بازیکن را به چلسی و منچستر یونایتد پیشنهاد داده است.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، با توجه به نارضایتی لواندوفسکی در مونیخ و عدم علاقه بایرن برای تمدید قرارداد با این بازیکن، او حالا به دنبال آمدن به لیگ برتر است.

از همین رو، این اسطوره لهستانی که به یکی از بهترین مهاجمان جهان تبدیل شده است، توانسته در ۱۹۵ بازی ای که برای بایرن مونیخ انجام داده است، ۱۵۱ گل به ثمر برساند. او پیش از رفتن به بایرن، روز های خوبی را در دورتموند تجربه کرده بود، در جایی که بیش از ۱۰۰ گل در چهار سال به نام خود ثبت کرده بود.

این بازیکن که تا به امروز توانسته چهار بار قهرمانی در بوندسلیگا را تجربه کند با ۲۹ سال سن، بدنبال ماجراجویی دیگری است. هرچند به نظر می رسید رئال مادرید گزینه بعدی او است، اما با رفتن زیدان از این تیم، مدیر برنامه های این مهاجم گلزن با دو باشگاه چلسی و منچستر یونایتد تماس گرفته است و لواندوفسکی را به آنها پیشنهاد داده است.

حالا باید دید، چلسی ای که هنوز سرمربی فصل آینده خود را نمی شناسد، می خواهد شانسش را برای داشتن لواندوفسکی امتحان بکند، یا نه.

نحوه نصب وب اپلیکیشن پیشرو

برای استفاده از وب اپلیکیشن پیشرو از طریق مرورگر سافاری وارد شوید!

۱. دکمه Share را در نوار پایین کلیک کنید.

۲. گزینه Add to Home Screen را فعال کنید.

۳. در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.

Add

نحوه نصب وب اپلیکیشن پیشرو

۱. دکمه More را در نوار بالا کلیک کنید.

۲. گزینه Add to Home Screen را فعال کنید.

۳. در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.

Add
کانون رسمی هواداران چلسی در ایران
برای نصب لمس کنید
و انتخاب
افزودن به صفحه اول
ادامه دادن در مرورگر