تماس مدیر برنامه های لواندوفسکی با چلسی

مدیر برنامه های روبرت لواندوفسکی، مهاجم لهستانی تیم بایرن مونیخ این بازیکن را به چلسی و منچستر یونایتد پیشنهاد داده است.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، با توجه به نارضایتی لواندوفسکی در مونیخ و عدم علاقه بایرن برای تمدید قرارداد با این بازیکن، او حالا به دنبال آمدن به لیگ برتر است.

از همین رو، این اسطوره لهستانی که به یکی از بهترین مهاجمان جهان تبدیل شده است، توانسته در ۱۹۵ بازی ای که برای بایرن مونیخ انجام داده است، ۱۵۱ گل به ثمر برساند. او پیش از رفتن به بایرن، روز های خوبی را در دورتموند تجربه کرده بود، در جایی که بیش از ۱۰۰ گل در چهار سال به نام خود ثبت کرده بود.

این بازیکن که تا به امروز توانسته چهار بار قهرمانی در بوندسلیگا را تجربه کند با ۲۹ سال سن، بدنبال ماجراجویی دیگری است. هرچند به نظر می رسید رئال مادرید گزینه بعدی او است، اما با رفتن زیدان از این تیم، مدیر برنامه های این مهاجم گلزن با دو باشگاه چلسی و منچستر یونایتد تماس گرفته است و لواندوفسکی را به آنها پیشنهاد داده است.

حالا باید دید، چلسی ای که هنوز سرمربی فصل آینده خود را نمی شناسد، می خواهد شانسش را برای داشتن لواندوفسکی امتحان بکند، یا نه.