هازارد: به لالیگا می روم تا بالون دور را ببرم

ادن هازارد که چند روزی است با مصاحبه های مختلفش به تیتر رسانه های مختلف تبدیل شده است، بار دیگر از علاقه اش برای رفتن به مادرید صحبت کرد.

به گزارش کانون رسمی هوداران چلسی در ایران، ادن هازارد که در روزهای فیفا تیم ملی کشورش را همراهی می کند در کنفرانس خبری ای شرکت کرد که با پاسخ هایش هواداران چلسی را نگران کرد.

وقتی یکی از خبرنگاران به هازارد گفت که در ۱۰ سال گذشته همه برنده های بالون دور از اسپانیا بوده است، او در پاسخ گفت:”برای همین است که می خواهم به آنجا بروم، البته شاید!”

هازارد که به نظر می رسد با مصاحبه های عجیبش می خواهد نظر مادریدی ها را جلب کرده تا با چلسی وارد مذاکره شود در پاسخ به سوالی که از او درباره انتقالش در ژانویه به مادرید، گفت:”نه!”

4 نظر
 1. Mohsen گفت

  فلورنتینو پرز زیاد علاقه مند به جذب هازارد نیست و بیشتر مایل به جذب ام باپه یا نیمار هست. جای تعجب اینجاست چرا باشگاه با هازارد وارد مذاکره نشده!!! در کل باشگاه با سیاست عدم ثبات در نگهداشتن سرمربیان حس عدم ؟فداری رو به بازیکنان منتقل میکنه.شاید به نفع چلسی باشه آبراموویچ باشگاهو واگذار کنه.

 2. علی گفت

  دیگه داری خستمون میکنی . برو به سلامت . گنده تر از تو اومدن و رفتن ما هنوز اون بالاییم

 3. Eden گفت

  بنظرم اگه بره مادرید میشه مثل روبن افت میکنه نباید باشگاه اجازه بده بهش چون خود ادن گفته تو لندن راحته باید هر جوری شده نگهش داریم

 4. sasan گفت

  مادرید جای بازیکنان تکنیکی نیست …..
  ایسکو , وازکز , خمس و …
  اینم بره میشه یکی مثل اونا !!

ارسال پاسخ

ایمیل شما برای دیگران نمایش داده نخواهد شد