چلسی ۲ – ۰ منچستر سیتی

چلسی توانست بعد از شکستی نا امید کننده در برابر ولورهمپتون سیتی شکست ناپذیر را به زانو در آورده و این تیم را مغلوب کند.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، در حالی که ساری از ادن هازارد به عنوان شماره ۹ کاذب در ترکیب تیمش استفاده کرده بود چلسی را با آرایشی جدید راهی میدان کرد.

آبی ها در این دیدار توانستند در فاز دفاعی کم اشتباه بوده و بازی تیم منسجمی را از خود به نمایش بگذارند.

۹- در این دقیقه بود که سیتی توانست با سرعت بازیکنانش به خط دفاعی چلسی حمله ور شود اما استرلینگ نتوانست از سانتر سانه استفاده خوبی ببرد.

۳۲- کپا به طور کامل حملات سانه را دفع کرد و رودیگر نیز توانست به خوبی توپ برگشتی ضربه سانه را که به سیلوا رسیده بود را دفع کند.

۳۳- آزپپلیکوئتا توانست توپ سانه را دفع کند و توپ به استرلینگ رسید، او توانست با گذر از آلونسو توپ را به سیلوا برساند که با اختلاف کمی ضربه اش به بیرون رفت

۴۵- گل ۱-۰! آبی ها توانستند خود را پیش بیاندازند. لوئیز به خوبی پدرو را در سمت راست پیدا کرد و او نیز در ادامه توپ را به ویلیان سپرد. سانتر او بعد از رفت و آمد زیر پای آلونسو آمد و او هم توپ را به هازارد سپرد. هازارد هم توپ را در محوطه جریمه به کانته رساند و این هافبک فرانسوی هم با یک ضربه محکم گل اول بازی را به نام خود ثبت کرد.

۴۹- ویلیان توسط فرناندینیو در گوشه محوطه جریمه روی زمین افتاد و چلسی صاحب یک ضربه آزاد شد که توسط ادینسون مهار شد.

۵۱- یک کار تیمی زیبای دیگر توسط چلسی رخ داد. هازارد همراه با کانته و پدرو توانستند با پاس کاری زیبا به سمت دروازه سیتی حمله کنند که توسط جان استونز مهار شد و توپ رسیده به ویلیان توسط ادرسون دفع شد.

۵۷- کپا توانست ضربه آزادی که توسط واکر به سمت دروازه اش زده شده بود را مهار کند.

۷۵- لوفتوس چیک به جای ویلیان وارد زمین شد تا فرمول ساری کمی تغییر کند، چلسی در این لحظات بیشتر آرایش ۴-۲-۳-۱ به خود گرفته بود.

۷۸- گل ۲-۰! داوید لوئیز که خوب به تیم های منچستری گل می زند توانست کرنر ارسالی لوفتوس چیک را به درون دروازه سیتی برساند و آبی ها را در حالت مطمئن تری قرار دهد.

 

ترکیب چلسی: کپا، رودیگر، آزپلیکوئتا، لوئیز، آلونسو، جورجینیو، کانته، کواچیچ (۶۵-بارکلی)، کانته، ویلیان (۷۵-لوفتوس چیک)، پدرو، هازارد (۹۰-ژیرو)

بازیکنان استفاده نشده:‌کابایرو، کریستنسن، فابرگاس، امرسون