ورنر:‌ اینجاییم تا قهرمان اروپا شویم

تیمو ورنر در کنفرانس خبری پیش از بازی با رن فرانسه شرکت کرد و در خصوص اولین فصل حضورش در چلسی صحبت کرد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، تیمو ورنر که توانسته در ترکیب لمپارد جایگاهش را پیدا کرده و به یکی از مهره های مورد اعتماد سرمربی آبی ها قرار بگیرد به نمایندگی از بازیکنان در کنفرانس خبری پیش از بازی با رن فرانسه شرکت کرد.

او صحبت هایش را در خصوص شروع کار با چلسی شروع کرد و گفت:”۱۰ بازی اولم برای چلسی خیلی خوب بوده است. ما تیم خوبی داریم و الآن همه آماده هستند از قرنطینه یا مصدومیت آزاد شده ایم. ما برای دو ماه است که با‌هم تمرین و بازی می کنیم و به تیم بهتری تبدیل شده‌ایم، اگر چند بازی آینده هم اینطور پیش برود خیلی خوب خواهد بود.”

او که به یکی از مهره‌های ثابت ترکیب لمپارد به حساب می‌آید، در خصوص فشردگی بازی ها گفت:”من بعضی روزها به خاطر تعداد بازی ها خسته هستم اما سال گذشته هم اینطور بازی‌کردم و با توجه به تعداد بازی ها امری طبیعی است. هر بازیکنی نیاز به استراحت دارد، اما خوب است که در هر مسابقه بازی کنید و این برای من مشکلی ندارد. هر تیمی که در اروپا بازی می کند، هر سه روز مسابقه دارد و فقط ما این شرایط را نداریم، سخت است اما ترکیب بزرگی داریم با بازیکنان با کیفیت.”

مهاجم آلمانی چلسی که فصل گذشته در لیگ قهرمانان اروپا روزهای خوبی را داشته است، گفت:”هدف ما این است که در این رقابت پیش برویم، ما اینجا نیامده‌ایم که بگوییم آمده ایم تا به دور بعد برویم و سپس خواهیم دید چه می‌شود، ما اینجاییم تا لیگ قهرمانان اروپا را برنده شویم.”

وی ادامه داد:”تمام تیم های حاضر در این رقابت ها سال گذشته بازی‌های زیادی داشته اند و فکر می کنند که چطور می توانند آن را مدیریت کنند، اینکه چه کسی می تواند بازی کند، چند بازی بازیکن می تواند بازی کند، ما شانس خوبی داریم، نه تنها امسال بلکه در سالهای آینده هم شانس خواهیم داشت.”

او درباره همکاری‌اش با کای هاورتز، هموطن و هم تیمی اش که از لورکوزن به چلسی آمده است، گفت:”من کای را خیلی خوب می‌شناسم و او یکی از با استعداد ترین بازیکنان در جهان است، او جوان است و فقط ۲۱ سال دارد. او می تواند از بازیکنان با تجربه چیز‌های زیادی را یاد بگیرد. ما با هم خیلی درباره اینکه در اینجا جا بیافتیم صحبت می کنیم و او از اینکه اینجاست خوشحال است.”