کارت هواداری

 

کانون رسمی هواداران چلسی در ایران که تا به امروز در تلاش بوده است که بتواند امکانات هواداری در سطح بین المللی را برای هموطنان هوادار چلسی فراهم آورد، باتوجه به دارای نمایندگی رسمی باشگاه، این اجازه را باشگاه به کانون داده است که بتواند چنین امکاناتی را برای اعضا فراهم آوریم.

بالاخره بعد از گذشت چند فصل کانون توانسته است که شرایط انتشار کارت های هوشمند هواداری را برای اعضایش تهیه و ارسال نماید. اما این کارتها تنها یک نشانه برای هواداران نیست و آنها می توانند با عضویت در کانون، از شرایط و امکانات فراهم شده استفاده نمایند.

این کارت ها تنها برای اعضای VIP کانون می باشد که پس از ثبت نام می توانند از امکانات آن استفاده نمایند که به شرح زیر می باشد:

 • دریافت اینترنت رایگان ۱ ساله آسیا تک (۲۴ گیگ)
 • خرید از فروشگاه تلگرامی کانون تا ۵۰٪ تخفیف
 • امکان حضور در گروه VIP هواداران در تلگرام
 • امکان دریافت اخبار روی تلفن های هوشمند همراه
 • حضور در مسابقه پیش بینی فصل کانون و شانس بردن یک پیراهن اورجینال
 • امکان دعوت از دیگر دوستان و دریافت امتیاز
 • حضور در قرار های حضوری VIP کانون

کارت های رسمی هواداران چلسی در ایران که نشانی برای هواداران ایرانی چلسی می باشد، نه تنها به شما اجازه می دهد که در برنامه های متنوع کانون باشید، ماجرای دیگری نیز دارد که که به زودی نقش اول کارت های هواداران را در کیف پول ها ایفا می کند از این قرار است:

کارت هواداری، کاتی است که بعد از دریافت و فعال کردنش، می توانید با استفاده از هرکدام از کارت های بانکی و از طریق دستگاه های کارت خوان پارسیان، از فروشگاه های مختلف بعضی از مراکز خرید معتبر کشور خرید کنید. اما این بار لذتی منحصر به فرد به خرید هواداران اضافه شده است:‌ بلافاصله بعد از تکمیل فرایند خرید، درصد مشخصی از مبلغ پرداختی به حساب شما باز می گردد.

با خریدهای بیشتر از فروشگاه های این مراکز، مبلغ قابل توجهی در اکانت خود ذخیره می شود و بعد از مدتی شما یک اندوخته مخفی دارید که می توانید با استفاده از این اعتبار، چیزهایی را که از مدت ها قبل برایش برنامه ریزی کرده اید به آسانی بدست آورید، در واقع با این سیستم آگاهانه و با برنامه ریزی، مدیریت خریدهایتان را انجام دهید.

در عین حال خریدارانی مثل شما که بیشترین امتیاز را بر اساس میزان خریدشان از فروشگاه های طرف قرارداد با کانون هواداران کسب می کنند، بدون قرعه کشی و بر اساس امتیازی که دریافت می کنند، جایزه خواهند گرفت. یعنی هم قرعه کشی و هم امتیاز، برنده های جداگانه ای را برای دارندگان این کارت بدنبال دارد.

با کارت های هواداری رسمی چلسی فقط خرید نمی کنید، پول ذخیره می کنید

همیشه قرار نیست وقتی خرید می کنید، پول از دست بدهید، این بار بعد از خرید، پول به حساب شما برمی گردد.

و همیشه قرار نیست شما زحمت چانه زدن را بر عهده داشته باشید. این بار، کارت هواداری چانه ها را زده و تنها کافیست که یکی از این کارت ها را داشته باشید.

برنامه های کانون رسمی هواداران چلسی در ایران

داشتن این کارت تنها شما را در خرید ها و ذخیره پول شما نیست، بلکه می توانید از برنامه های کانون نیز به تخفیف ویژه هواداری استفاده کنید. برنامه هایی که به شرح زیر می باشد.

 • تماشای مسابقات فوتبال در تهران و شهرستان ها – در محل های مشخص
 • حضور در قرار ها و جشن های کانون رسمی هواداران چلسی
 • حضور و تماشای فیلم های اکرانی در سانس های اختصاصی در تهران و شهرستان ها
 • خرید با تخفیف ویژه محصولات رسمی باشگاه چلسی در قرارهای حضوری و از طریق وب سایت
 • حضور با تخفیف ویژه در برخی از کنسرت های طرف قرارداد در تهران و شهرستان ها

چگونه صاحب کارت هواداری شوید؟

برای دریافت کارت هواداری تنها می بایست از طریق کانون رسمی هواداران چلسی در ایران دریافت نمایید. که این کارت ها را می توان با تکمیل فرم اینترنتی و یا با حضور در برخی از برنامه های حضوری هواداران چلسی قابل دسترس خواهد بود.

کارت های هواداران چلسی در ایران فقط ۱۰،۰۰۰ تومان می باشد که شامل هزینه کارت و پست می باشد و دیگر هزینه ای برای شما نخواهد داشت.

مراحل ثبت نام

پس از آنکه مبلغ ثبت نام کارت ها را به شماره حساب و یا کارت ذکر شده در زیر، فرم ثبت نام را تکمیل نموده و منتظر دریافت ایمیل تاییدیه از سوی کانون رسمی هواداران چلسی در ایران باشید تا کارتتان پس از تایید، به مرحله چاپ رفته و سپس برای شما ارسال خواهد شد.

اطلاعات حساب:

بانک : پارسیان      شماره حساب:۳۰۱۰۰۳۶۸۰۷۰۶۰۱       نام صاحب حساب: محسن ثمودی

اطلاعات کارت:

بانک : پارسیان     شماره کارت: ۶۲۲۱۰۶۱۲۰۶۹۸۴۰۲۵     نام صاحب کارت: محسن ثمودی

 

 

 

نحوه نصب وب اپلیکیشن پیشرو

برای استفاده از وب اپلیکیشن پیشرو از طریق مرورگر سافاری وارد شوید!

۱. دکمه Share را در نوار پایین کلیک کنید.

۲. گزینه Add to Home Screen را فعال کنید.

۳. در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.

Add

نحوه نصب وب اپلیکیشن پیشرو

۱. دکمه More را در نوار بالا کلیک کنید.

۲. گزینه Add to Home Screen را فعال کنید.

۳. در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.

Add
کانون رسمی هواداران چلسی در ایران
برای نصب لمس کنید
و انتخاب
افزودن به صفحه اول
ادامه دادن در مرورگر