چلسی موراتا را هایجک می کند؟

به نظر یکی از خبرنگاران ایتالیایی، چلسی آماده است تا انتقال موراتا به منچستر یونایتد را هایجک کند و این بازیکن را به استمفوردبریج بیاورد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، موراتای ۲۴ ساله که چندی است به گزینه اصلی خوزه مورینیو برای انتقال به یونایتد شده است تا جای خالی ابراهیموویچ در ترکیب این تیم را پر کند، هنوز آینده ای مبهم سر راهش است.

بعد عدم همکاری منچستر یونایتد در انتقال دخیا به رئال، مادریدی ها خیلی علاقه ای به همکاری با این باشگاه ندارند و حاضر نیستند موراتا را به ۶۰ میلیون پوند پیشنهاد آنها به لیگ برتر بفرستند و از آنها خواسته اند تا مبلغ خود را تا ۷۰ میلیون پوند افزایش دهند.

اما جیواینلی خبرنگار ایتالیایی با انتشار مطلبی در اسپورت ری ویو معتقد است چلسی می تواند این انتقال را هایجک کند.

او گفته است که آنتونیو کونته، سرمربی چلسی می خواهد گزینه های بیشتری داشته باشد تا بتواند بهترین جایگزین برای دیگو کوستا را پیدا کند، کوستایی که دیگر در ترکیب کونته جایی نخواهد داشت.

به نظر می رسد تصمیم نهایی موراتا نزدیک به دو هفته دیگر اتخاذ شود. اما رابطه خوبه کونته با موراتا می تواند تمام معاملات یونایتدی ها را برهم بزند و این بازیکن خوش آتیه را آبی پوش کند.

موراتا در سال ۲۰۱۴ زمانی که تنها چهار روز بود کونته به عنوان سرمربی تیم ملی ایتالیا انتخاب شده بود به یونتووس پیوست و این می تواند کونته را وسوسه کند تا بخواهد این بازیکن را در تیمش داشته باشد. بازیکنی که این فصل تنها ۱۴ بازی در لالیگا از ابتدا در ترکیب تیمش بوده و ۱۵ گل به ثمر رسانده است.

این بازیکن تا سال ۲۰۲۱ با رئال مادرید قرارداد دارد و به یکی از شاه ماهی های نقل و انتقالات این فصل تبدیل شده است.