خوزه، بگذار دوستت داشته باشیم

خوزه مورینیو از زمانی که به منچستر یونایتد رفته است رفتار ها و مصاحبه های متفاوتی انجام داده که باعث رنجش شمار زیادی از هواداران چلسی شده است.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، رابطه خوب هواداران چلسی با مورینیو بر کسی پوشیده نیست، آنها وقتی بنیتز مربی چلسی شد و با این تیم قهرمان لیگ اروپا شد هم او را صدا می زدند.

حتی فصل پیش که افتضاح ترین روزهای چلسی بود، قبل و بعد از اخراج خوزه سکوهای استمفوردبریج پر بود از تصاویر و پلاکارد های حمایتی از او که شاید به کام آبراموویچ خوش نمی آمد.

اما از زمانی مورینیو به منچستر یونایتد رفته رفتار های شگفت انگیزی از خود نشان داده است که مشخص نیست مورینیو در پی چیست؟ محبوبیت در اولدترافورد؟ یا قهر کردن با چلسی؟

 

امضا نکردن پیراهن چلسی

وقتی خوزه با تیم منچستر یونایتد به چین رفته بود در حالی یکی از هواداران چلسی از او تقاضا کرد روی پیراهن چلسی امضا کند، با امتنا کردن از این کار حواشی ای را طبق معمول ایجاد کرد تا دل هوادار چلسی را بشکند، شاید اگر خوزه پیراهن آن هوادار را امضا می کرد اتفاق خاصی رخ نمی داد. همانطور که پپ را متعلق به بارسلونا، یورگن کلوب را دورتمندی می دانند، خوزه هم متعلق به آبی هاست که می خواهد از این اصل، فرار کند.

 

چهار گل خوشحالی ندارد

وقتی آقای خاص با خرید های نجومی اش با منچستر به استمفوردبریج بازگشت با استقبال هواداران رو به رو شد، اما آن بازی، شب خوب خوزه نبود و بر عکس کونته و تیمش قرمز ها را گل باران کردند. شبی که کونته توانسته بود یکی از بزرگان را در لیگ با ۴ گل شکست دهد روی دستان هواداران پرواز می کرد.

اما خوزه که از این اتفاق راضی نبود بعد از بازی سعی کرد به کونته درس ادب ! بدهد و به او گفت که چهار گل خوشحالی ندارد و توهین آمیز است. آقای مورینیو شما واقعا یادتان رفته زمانی که هنوز خاص بودی و شور و انرژی داشتی چطور خوشحالی می کردی؟‌ آن شب، شب آنتونیو کونته بود و او اجازه داشت هرکاری می خواهد بکند. اما خوزه واقعا چطور در مقابل تیم سابقش به خود چنین اجازه داده بود که سعی کند جلوی شادی آبی ها را بگیرد؟

ندیده !

وقتی بعد از خوردن چهار گل به اولدترافورد بازگشت و دید که ورزشگاه پر شده است گفت که چنین هوادارانی را تا به حال ندیده است که از آنها حمایت می کنند!!!!! آیا باید توضیحی برای این حرف مورینیو نوشت؟ او خودش خوب می داند در چه روزهای سکو ها برایش پر از هواداران بود. او خوب می داند وقتی از چلسی رفت چطور هواداران جلو درب باشگاه دست به اعتراض زدند.

آقای مورینیو شما چنین هوادارانی را ندیدی؟

 

چلسی به مردم کاری ندارد؟

این فصل کونته کاری کرده است که مورینیو نتوانست انجام دهد. این مرد ایتالیایی آمد تا ماموریت را تکمیل کند. اما مورینیو در اظهار نظری عجیب گفته که چلسی یک گل می زند و دفاع می کند تا برنده شود و آنها به اینکه مردم از آنها چه می خواهند و چه فکری می کنند کاری ندارد!

فقط این را به صحبت های مورینیو اضافه می کنیم و قضاوت را به خواننده این مطلب می سپاریم. تا به امروز ( هفته ۱۷ لیگ برتر )‌ چلسی ۳۵ گل زده و در مقابل تیم مورینیو و منچستر یونایتد ۲۴ گل!

 

لطفا چلسی را رها کن!

به عنوان هواداران چلسی که سالیان سال به نام مورینیو افتخار کرده و آن را جزوی از تاریح باشگاه می دانیم امیدوارم او با صحبت ها و رفتار عجیبش کاری نکند که تصاویر این مربی را از دیوار دلمان برداریم.