نقل و انتقالات چلسی در تابستان

به گفته دیلی میل رومن آبرامویچ که از نتایج کونته بسیار شگفت زده و خوش حال است، آماده است تا با مبلغی کلان برنامه‌های نقل و انتقالات تیمش را حمایت کند.

به گزارش کانون رسمی‌ هواداران چلسی در ایران، آنتونیو کونته در تابستان مهاجم سلتیک موسی دمبله را در صدر لیست خرید ۱۰۰ میلیون پوندی اش قرار خواهد داد.

صدرنشینان لیگ برتر در پنجره نقل با انتقالات زمستانی خریدی نداشتند اما در تابستان مبلغ لازم برای خرید دمبله، موراتا و ون دایک را در اختیار کونته قرار خواهند داد.

گفته می‌‌شود مالک چلسی رومن آبرامویچ از نتایج به دست آمده توسط کونته بسیار شگفت زده است. چلسی که در حال حاضر با ۹ امتیاز اختلاف در صدر جدول جای گرفته است، تقریباً بطور قطعی حضورش در لیگ قهرمانان اروپا را حتمی کرده ، حتی اگر لیگ برتر را با قهرمانی به پایان نرساند.

گفتنی است آنتونیو کونته از طرفداران مهاجم سابق فولام، دمبله است و خواهان جذب این بازیکن ۲۰ ساله برای تیمش می‌‌باشد اگر چه سلتیک ۴۰ میلیون پوند برای این بازیکن در ژانویه درخواست کرد.

همچنین دمبله از علاقه سرمربی چلسی به خودش خبر دار است و علاقه مند به این جابه جایی‌ می‌‌باشد. از طرفی‌ باشگاه سلتیک هم در صورتی‌ که زمان مناسب فرا رسیده باشد مخالفتی با این جدایی‌ نخواهد داشت.

برندن راجرز سرمربی سلتیک در تابستان گذشته دمبله را با قول بازی دادن بیشتر به اسکاتلند برد و تنها ۵۰۰،۰۰۰ پوند برای این بازیکن خرج کرد. در نتیجه یک پیشنهاد بزرگ از چلسی می‌‌تواند سود بزرگی‌ به سلتیک برساند.

چلسی امیدوار است که با مبلغی زیر ۴۰ میلیون پوند این بازیکن را به خدمت بگیرد اما باید با تیم‌هایی‌ همچون لیورپول، منچستر سیتی و پاریس سنت ژرمن بر سر این بازیکن رقابت کند.

همچنین کونته سعی‌ در به خدمت گیری یک مهاجم اثبات شده برای تیمش دارد زیرا آینده دیگو کوستا در چلسی همچنان در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. از آلوارو مورتا به عنوان جایگزین کوستا در چلسی نام برده می‌‌شود.

در تابستان گذشته زمانی‌ که کوستا به اتلتیکو مادرید نزدیک شده بود، آلوارو موراتا به چلسی جهت پیوستن به این تیم چراغ سبز نشان داد اما رئال مادرید با این انتقال موافقت نکرد.

در ادامه چلسی روی ون دایک مدافع ساوتهمپتون هم نظر دارد و باید با منچستر سیتی بر سر این بازیکن هلندی رقابت کند.

چلسی در تابستان آینده پول زیادی برای خرج کردن خواهد داشت، با جدایی‌ ۶۰ میلیون پوندی اسکار و جدایی‌ احتمالی‌ دیگو کوستا این تیم چیزی بیشتر از ۱۰۰ میلیون پوند می‌‌تواند خرج کند.