چلسی به دنبال ویدال

به گفته مترو باشگاه چلسی آماده پیشنهاد به بایرن مونیخ برای هدف اصلی‌ آنتونیو کونته در نقل و انتقالات، آرتورو ویدال می‌‌باشد.

به گزارش کانون رسمی‌ هواداران چلسی در ایران، دیروز روزنامه شیلیایی ال‌ مرکوریو مدعی شد آنتونیو کونته آرتورو ویدال شاگرد سابق و ۲۹ ساله اش در یوونتوس را مهم‌ترین هدف نقل و انتقالاتی خود کرده است. به گفته این روزنامه سرمربی چلسی با ویدال در مورد انتقال به استمفورد بریج به صورت تلفنی صحبت کرده است.

همچنین گفته می‌‌شود برد چلسی به سرمربی این تیم چراغ سبز برای این انتقال را نشان داده است. این انتقال در صورت عملی‌ شدن در تابستان آینده اتفاق می‌‌افتاد.

بایرن مونیخ در حال حاضر ۵۶ میلیون پوند برای بازیکنی که تنها ۲۵.۵ میلیون پوند برای خرید آن‌ از یوونتوس پرداخت کرد درخواست کرده است.

علاوه بر این آرتورو ویدال در حال حاضر به فراگیری زبان انگلیسی‌ در راستای آماده سازی خودش برای زندگی‌ در انگلستان پرداخته است.

در ماه مارس گذشته کونته در مورد آرتورو ویدال چنین گفت:”وی از خصوصیات فیزیکی‌ و تکنیکی‌ استثنائی‌ای برخوردار است. اگر شانس مربیگریش را داشته باشم عالی‌ می‌‌شود. من او را برای همه تیم‌هایم می‌‌خواهم.”