کونته: مستحق باخت نبودیم

پس از اولین باخت خانگی از ماه سپتامبر، آنتونیو کونته مدعی شد که حداقل چلسی سزاوار کسب ۱ امتیاز برابر کریستال پالاس بوده است.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، سسک فابرگاس ابتدا آبی های لندن را پیش انداخت ولی دو گل از زاها و بنتکه باعث شد نتیجه ۲-۱ شود که علی رغم تلاش های چلسی نتیجه نتوانست تغییر کند.

آبی ها در همان اواسط نیمه اول پس از برخورد توپ با دست آندرس تاونزند، باید یک پنالتی به نفعشان گرفته می شود که از چشمان داور به دور ماند.

کونته در کنفرانس خبری خود گفت: “به نظرم اقلا یک مساوی باید می گرفتیم. نمی خواهم بگویم که باید می بردیم، ولی اقلا یک تساوی باید می گرفتیم. موقعیت های گلزنی ساختیم و مقابل یک تیم بسیار قدرتمند با بازیکنانی خوب کاملا بر بازی تسلط داشتیم. باعث تاسف است که روز ما نبود.”

در مورد صحنه مشکوک به پنالتی

“حقیقتا الان هنوز صحنه را ندیده ام. مطمعنا اتفاقی افتاد ولی کار درست این است که تصمیم داور را بپذیریم.”

پدرو بازی را به جای موسز آغاز کرد

“ویکتور موزس یک بازیکن مهم برای ماست و فصلی فوق العاده داشته ولی پدرو در این پست وینگ بک بسیار خوب بازی کرد. به عنوان یک وینگر، آن ها بازیکنانی بسیار تهاجمی هستند و این نشان می دهد که ما می خواستیم فوتبال تهاجمی خودمان را بازی کنیم، پدرو بازی خیلی خوبی داشت.”

بازی بعدی چهارشنبه برابر منچستر سیتی خواهد بود

“باید روز چهارشنبه مقابل منچستر سیتی بازی کنیم و همه ما نقاط قوت این تیم را می دانیم ولی الان مهم ترین چیز این است که استراحت کنیم و به خوبی ریکاوری کنیم. باید درست خود را آماده کنیم. هر بازی از حالا تا آخر بسیار سخت خواهد بود، چه رقیب سیتی باشد چه تیمی که برای بقا می جنگد، برای شما (رسانه ها) نتیجه خوبی بود چون این لیگ را جذاب تر می کند ولی همیشه گفته ام لیگ وقتی تمام می شود که شما از نظر ریاضی قهرمان شده باشید، در غیر این صورت باید هر بازی را برای برد بازی کنید چون در انگلستان هیچ بازی ساده ای وجود ندارد”.