تیبو کورتوا: بخت با ما یار نبود

تیبو کورتوا باور دارد که دیدار چهارشنبه برابر منچستر سیتی موقعیتی فوق العاده برای جبران شکست برابر پالاس می باشد.

 

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، آبی ها نتوانستند برابر تیم سم آلاردایس امتیازی کسب کنند و با نتیجه ۲-۱ از کریستال پالاس شکست خوردند.

کورتوا به وبسایت باشگاه گفت: “نا امید کننده است، در پایان نیمه اول به رختکن آمدیم و امیدوار بودیم که نیمه دوم بهتری داشته باشیم. نیمه اول بد نبود. خیلی زود گل زدیم که مقابل تیمی همچون پالاس خوب بود، ولی در ۲-۳ دقیقه شاید کمی تمرکزمان را از دست دادیم و دو گل خوردیم. “

“در صحنه گل اول زاها خوب کار کرد، ولی وقتی جلو رفته بودیم فضای زیادی باز گذاشتیم و آن ها گل زدند. تلاش کردیم که برگردیم ولی توپ وارد دروازه نمی شد و این عصبی کننده بود.”

“پس از این که گل دوم زده شد، شکاندن آن ها سخت شد. شانس های کمی داشتیم، شاید خیلی خوب نبودند، ولی توپ به میل ما نمی غلطید.”

آبی ها چهارشنبه باید مقابل سیتی بازی کنند. کورتوا، دروازه بان بلژیکی چلسی در این مورد نیز گفت: “بردن بازی چهارشنبه مهم است. تاتنهام امیدوار خواهد بود که دوباره ببازیم تا اختلاف را به چهار امتیاز کاهش دهند. ولی ما شروع به تلاش دوباره خواهیم کرد. می دانیم که چه می کنیم، لازم نیست درباره باخت دوباره فکر کنیم، فقط باید تمرکز کنیم و بازی چهارشنبه را ببریم.”