هازارد

هازارد: خوش شانسیم که کورتوا را داریم

ادن هازارد پس از این که یک بار دیگر مقابل تیم های قدر نمایشی خارق العاده به جای گذاشت، در مورد شکست منچستر سیتی در بریج صحبت کرد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، هازارد هر دو گل چلسی را در پیروزی ۲-۱ مقابل سیتی که توسط پپ گواردیولا هدایت

می شود، به ثمر رساند تا اختلاف دو تیم به عدد ۱۴ برسد.

هازارد پس از این پیروزی گفت: “این مشخصا یک برد بزرگ بود. نمی دانم سبک بازی ما زیبا بود یا نه ولی مهم ترین چیز بردن بازیست. طوری که ما بازی کردیم را می توانستیم بهتر کنیم ولی بعد از یک شکست مهم بود که به بریج برگردیم و سه امتیاز را مقابل تیمی بزرگ کسب کنیم. مقابله با سیتی همیشه یک نبرد بزرگ است، خوش شانس بودیم که اول گل زدیم و سپس آن ها بازی را ۱-۱ کردند. در نیمه اول همه کار کردیم، چند موقعیت گلزنی ساختیم و یک گل دیگر هم زدیم تا نتیجه ۲-۱ شود و ما راضی هستیم.”

هازارد در حمایت از کورتوا که اشتباهی عجیب در صحنه گل اول سیتی انجام داد گفت: “تیبو واکنش های فوق العاده ای داشت. بله، او اشتباهی منجر به گل داشت ولی همه در این تیم سهیم هستند و ما خوش شانسیم که او را در دروازه داریم.”

این سیزدهمین گل هازارد در لیگ بود و او در این فصل مثل همیشه فوق العاده بوده است. با این حال دستاورد های فردی چندان در فکر ادن نیستند.

هازارد گفت: “من سعی می کنم به بهترین شکل بازی کنم و به تیم جهت پیروزی کمک کنم. حالا ۸ بازی داریم و می خواهیم به عنوان تیم اول فصل را خاتمه دهیم،‌ هدف من این است. باید برای همه چیز آماده باشیم و باید روی چلسی تمرکز کنیم، نه تاتنهام. تقریبا به اینجا نزدیکیم ولی مسیری طولانی را باید طی کنیم. بازی های سختی داریم ولی برای همه چیز آماده ایم. تمام طول هفته خودمان را برای بازی ها آماده می کنیم.”