بورنموث ۱ – ۳ چلسی

تیم فوتبال چلسی موفق شد در یک بازی مهم و خارج از خانه بورنموث را پشت سر بگذارد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، تیم فوتبال چلسی در حالی به مصاف تیم بورنموث می رفت که تاتنهام با پیروزی برابر واتفورد زنگ خطر را برای چلسی به صدا در آورده بود. اما این شاگردان کونته بودند که یکبار دیگر در لیگ برتر به پیروزی رسیدند تا فاصله ۷ امتیازی خود را با تاتنهام حفظ کنند.

با بازگشت موزس و ماتیچ، چلسی با تغییر در ترکیبش وارد زمین شد و بار دیگر پدرو به پست خودش بازگشت تا آبی ها با تمام نفرات به میدان بروند.

دقیقه ۱۷ بازی، زمانی بود که چلسی باز هم طبق سنت چند بازی اخیرش به یک گل زود هنگام برسد. سانتر کوتاه ویکتور موزس به کوستا رسید و این بازیکن با ضربه ای محکم توپ را شلیک کرد اما توپی که مسیر بیرون دروازه را طی می کرد به پای اسمیت مدافع حریف خورد تا به یک گل به خودی تبدیل شود.

اما تنها ۲ دقیقه پس از گل اول، در دقیقه ۱۹ ادن هازارد پاس زیبای کانته را پس از دریبل کردن دروازه بان به گل دوم چلسی تبدیل کرد.

بورنموث پس از دریافت دو گل حملات خودش را قوت بخشید و در دقیقه ۲۹ با یک حرکت زیبای تیمی به سمت دروازه کورتوا حمله ور شد که در نهایت با خوش شانسی توپ به تیر عمودی دروازه برخورد کرد.

در دقیقه ۴۲ و زمانی که همه خود را آماده اتمام نیمه اول می کردند، جاشوا کینگ همه را شگفت زده کرد و با یک ضربه محکم دروازه چلسی را هدف گرفت که توپ پس از برخورد به لوییز وارد دروازه شد تا نتیجه نیمه اول ۲ بر ۱ به سود آبی ها تمام شود.

نیمه دوم نیمه متفاوتی بود، چلسی کنترل بیشتری در زمین پیدا کرد و شانس های گلزنی متعددی بدست آورد که مهاجمان تیم نتوانستند از آنها استفاده کنند.

اما دقیقه ۶۸ بعد از خطایی که روی کوستا پشت محوطه جریمه بورنموث اتفاق افتاد فرصت خوبی را به آبی ها داد تا بازی را بکشند، مارکوس آلونسو که بازی بی نقصی را انجام داده بود پشت توپ ایستاد و با یک ضربه استادانه پای چپ، گل سوم چلسی را به نام خودش ثبت کرد.

در ادامه بازی موقعیت های خطرناکی برای چلسی خلق شد که توسط کوستا، موزس و هازارد از دست رفت.
ترکیب چلسی : کورتوا، لوییز، کیهیل، آزپلیکوئتا، موزس (۹۰+۱) ، آلونسو، کانته، ماتیچ، هازارد (۸۴-فابرگاس)، پدرو (۸۷-ویلیان) ، کوستا

بازیکنان استفاده نشده: بگوویچ، تری، باتشوایی، چابولا