LONDON - FEBRUARY 22: Ronaldinho of Barcelona is watched by Claude Makelele and Eidur Gudjohnsen of Chelsea during the UEFA Champions League Round of 16, First Leg match between Chelsea and Barcelona at Stamford Bridge on February 22, 2006 in London, England. (Photo by Phil Cole/Getty Images)

رونالدینیو:‌ چلسی مرا می خواست

رونالدینیو، اسطوره بارسلونا پرده از علاقه چلسی به انتقالش به لیگ برتر و آمدنش به لیگ برتر خبر داد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، رونالدینیو که از سال ۲۰۰۳ تا ۲۰۰۸ در بارسلونا حضور داشت و به یک اسطوره در این تیم تبدیل شد خبر از احتمال حضورش در لیگ برتر در آن زمان خبر داد.

ابتدا این منچستریونایتد بود که بعد از فروش دیوید بکام به رئال مادرید دنبال این بازیکن برزیلی بودند که در این امر موفق نبودند.

اما یونایتد تنها باشگاه لیگ برتری نبود که این بازیکن را می خواست، بلکه چلسی نیز بدنبال این بازیکن بود و شانس بیشتری هم نسبت به یونایتد داشت. در این خصوص رونالدینیو در مصاحبه با فور فور تو گفت : “از اینکه در انگلستان بازی نکرده ام، پشیمان نیستم، اما می توانست اتفاق خاصی باشد، چرا که لیگ فوق العاده ای است.”

وی ادامه داد :”چلسی یکبار تلاش کرد من را به آنجا ببرد، اما تیم های دیگری هم من را در لیگ برتر می خواستند. لیگ آنجا خیلی سریع و همیشه جذاب است، تماشای آن فوق العاده است و از دیدنش هیچوقت خسته نمی شوم.”

او گفت :”نمی توانم تمام ۹۰ دقیقه بازی ها را ببینم، اما بیشتر از دیگر لیگ های جهان، هایلایت ها و گل های لیگ برتر را می بینم.”