کوستا: امیدوارم سال ها کنار هازارد بازی کنم

در پی‌ شایعات اخیر مبنی بر انتقال ادن هازارد به رئال مادرید، دیگو کاستا از ستاره بلژیکی تیم چلسی خواست که برای مدت طولانی در چلسی بماند.   

به گزارش کانون هواداران چلسی در ایران، ادن هازارد کلیدی‌ترین بازیکن آنتونیو کونته با ۱۳ گل در ۳۳ بازی قبل خود دوباره به دوران اوج خودش برگشت و همین باعث شد که سرمربی مادرید، زیدان به فکر شکستن رکورد در فصل  نقل و انتقالات تابستانی برای این بازیکن ۲۶ ساله باشد.

دیگو کوستا، امیدوار است که این بازیکن با استعداد در چلسی ادامه دهد و موفقیت‌های بیشتری کسب کند. 

کوستا به وبسایت باشگاه چلسی گفت: “بازی کردن با بهترین بازیکن در زمین خیلی‌ لذت بخش است، چون هم بازی میکنی‌ همو در همان حال از نمایشی که برپا می کند لذت می برید، چون او بازیکنی تاپ است.”

کوستا اضافه کرد: “در حین بازی هر دو خوب می دانیم که چه موقع قرار است به من پاس بدهد و چه موقع توقع پاس از من دارد، هازارد بازیکن خوب و با شخصیتی‌ است. هنگام بازی خوب همدیگر را درک می‌کنیم و امیدوارم این شرایط برای مدت طولانی ماندگار باشد. این پسر هر روز مرا تحت تاثیر قرار می دهد. او پتانسیلی بزرگ دارد و بسیار فروتن است. ادن شخصیتی زیباست.”

“او اثبات کرد که چقدر مهم بوده است. ادن هازارد بازیکنیست که در بازی های حساس تعیین کننده است. ادن متفاوت است و برای من با اختلاف یکی از بهترین بازیکنان لیگ برتر است.”

خبر ارسالی از: فرهاد قنبری