کونته-بورنموث

کونته:تحت فشار بودن را دوست دارم

کونته پس از پیروزی ۳-۱ تیمش مقابل بورنموث در خانه حریف، با ابراز خرسندی از عملکرد شاگردانش عنوان کرد از زیر فشار بودن لذت می‌‌برد.

به گزارش کانون رسمی‌ هواداران چلسی در ایران، کونته کنفرانس خود را چنین آغاز کرد:”من از نتیجه راضی‌ هستم چون بازی آسانی نبود و باید در نظر بگیریم که تاتنهام هم دیدار خود را برده بود، عکس‌العمل ما به نتیجه رقیبمان خوب بود.”

“ما بازی را خوب و با دقت،تمرکز و میل به بردن شروع کردیم. ناراحت کننده است که گل خوردیم و کمی‌ زیر فشار رفتیم، اما در نیمه دوم بازی را خوب کنترل کردیم، یک گل دیگر زدیم، و می‌‌توانستیم باز هم به گل‌های خود اضافه کنیم و نتیجه را بهبود ببخشیم. اما فراموش نکنیم که حریف خوبی‌ داشتیم با سازماندهی خوب و یک مربی‌ خوب. باید از نتیجه خوش حال باشیم.”

کونته در مورد اینکه برد تاتنهام آن‌‌ها را برای مدتی‌ در فاصله ۴ امتیازی چلسی قرار داده بود گفت:”وقتی‌ شما بعد از حریفتان بازی می‌کنید و آن‌‌ها را به خودتان نزدیک می‌‌بینید، طبیعتاً کمی‌ زیر فشار خواهید رفت. من خوش حالم که در این موقعییت قرار گرفتیم، بازی کردن وقتی‌ تنها ۴ امتیاز فاصله با حریف داریم خوب است.”

“من از فشار خوشم می‌‌آید، با فشار زندگی‌ می‌کنم. اگر فشاری رویم نباشد، خودم فشار روی خود می‌‌گذارم.”

کونته در مورد اینکه چلسی باز هم نتوانست از دروازه خود برای نهمین بار پیاپی محافظت کند گفت:” بله، اما در این مورد ترجیح می‌‌دهم فقط برد را قبول کنم و کاری به کلین شیت نداشته باشم. در این برهه زمانی‌ بعد از بازی با هال سیتی ما نتوانستیم کلین شیت داشته باشیم اما این اتفاق می‌‌افتاد.”

کونته در مرد کوستا که باز هم موفق به گلزنی نشد افزود:”من از نمایش او خوش حالم. در حال حاضر، دیگو گل نمی‌‌زند اما در کار‌های تیمی خوب شرکت می‌‌کند. کوستا روی گل اول تاثیر گذار بود. او باید به تلاشش ادامه دهد و میل گلزنیش را بیشتر کند. مطمئنم او می‌‌تواند هر بازی گل بزند.”

کونته در مورد اینکه ۵ برد در دیدار‌های آتی جام را قطعاً در دستان چلسی قرار خواهد داد خاطر نشان کرد:”من بوی قهرمانی را حس نمی‌‌کنم، چون هنوز هفت بازی باقی‌ مانده است. ما برنامه آسانی نداریم، این را میدانیم. مهم است که بازی به بازی پیش برویم. در شرایط ما، پس از باخت به پالاس که شایسته آن‌ نبودیم، با سیتی بازی کردیم که می‌‌توانستیم امتیاز از دست بدهیم، امروز می‌‌توانستیم امتیاز از دست بدهیم، اما در مقابل ما هر دو بازی را بردیم.”

“باید به این راهمان ادامه دهیم و بازی به بازی بهتر شویم و تمرکز خود را حفظ کنیم. چون تاتنهام بسیار تشنه‌ قهرمانی است. ما باید همین عطش را داشته باشیم. یادمان نرود که فصل گذشته تاتنهام برای قهرمانی تا آخر جنگید که نشانگر قدرت این تیم است. سال گذشته چلسی برای رتبه دهم جنگید. حال ما صدر جدول هستیم.”

“تاتنهام تیمش را با دو، سه‌ بازیکن جدید در این فصل تقویت کرد، فکر می‌‌کنم از فصل گذشته قوی تر هستند. مهم است که این مساله را در نظر بگیریم اگر می‌‌خواهیم تیم‌ها را با هم مقایسه کنیم.”

نحوه نصب وب اپلیکیشن پیشرو

برای استفاده از وب اپلیکیشن پیشرو از طریق مرورگر سافاری وارد شوید!

۱. دکمه Share را در نوار پایین کلیک کنید.

۲. گزینه Add to Home Screen را فعال کنید.

۳. در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.

Add

نحوه نصب وب اپلیکیشن پیشرو

۱. دکمه More را در نوار بالا کلیک کنید.

۲. گزینه Add to Home Screen را فعال کنید.

۳. در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.

Add
کانون رسمی هواداران چلسی در ایران
برای نصب لمس کنید
و انتخاب
افزودن به صفحه اول
ادامه دادن در مرورگر