بلوتی

رد پیشنهاد نجومی چلسی برای بلوتی

روز گذشته خبرگزاری‌های ایتالیا خبر از رد پیشنهاد ۸۵ میلیون پوندی آبی‌‌های لندن به مهاجم ۲۳ ساله و گلزن تورینو توسط این باشگاه دادند.

به گزارش کانون رسمی‌ هواداران چلسی در ایران، توتو اسپورت ادعا کرد صدرنشین لیگ برتر با قراردادی نجومی به رقم ۵۱ میلیون پوند به علاوه ۳۴ میلیون پوند پاداش که بستگی به تعداد بازی ها، گل، راهیابی به لیگ قهرمانان و جام دارد برای تورینو ارسال کرده بوده است.

اما تورینو پیشنهاد چلسی را رد کرده و خواهان ۸۵ میلیون پوند نقد- که رقم فسخ قرارداد این بازیکن است- شده است.

گفته می‌‌شود بلوتی یکی‌ از مهم‌ترین بازیکنان در لیست خرید کونته برای تابستان جهت تقویت خط حمله تیمش برای لیگ قهرمانان است.

مهاجم ۲۳ ساله تورینو در فصل جاری غملکرد خارق‌العاده‌ای تا به اینجای کار از خود به جا گذشته است. وی موفق شده ۲۴ گل در ۲۸ بازی برای تیمش به ثمر برساند و صدر جدول گلزنان را به صورت اشتراکی تصاحب کند.

مدیر عامل تورینو در مورد مهاجم تیمش گفت:”فکر نمی‌‌کنم کسی‌ بخواهد ۱۰۰ میلیون یورو در حال حاضر برای وی به ما پرداخت کند. پس فکر می‌‌کنم برای ما و خودش بهتر باشد تا یک سال دیگر با هم باشیم.”

“شنیده‌ام که او از ماندن با ما خوشحال است. فکر می‌‌کنم او باید فرم خوب خودش را در سال آینده حفظ کند و خود را بیشتر اثبات کند تا در جام جهانی‌ هم بدرخشد. سپس خواهیم دید که چه آینده‌ای در انتظارش است.”

“من دوست دارم تا آخر دوران حرفه ییش او را حفظ کنم. اما اگر کسی‌ برای او ۱۰۰ میلیون یورو پیشنهاد دهد مجبورم بگذارم از ما جدا شود. دیگر به او بستگی دارد، او می‌‌تواند به این پیشنهاد نه‌ بگوید اما من با بلوتی رابطه بسیار نزدیکی‌ دارم و فکر می‌‌کنم او با ما می‌‌ماند.”