شیک، مثل رانیه ری

امیدواریم اولین حضور آنتونیو کونته، همچون هموطنش کلودیو رانیه ری بتواند برای چلسی خاطره ای شیرین باقی بماند.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، با توجه به بازی آتی چلسی برابر منچستر یونایتد که در ورزشگاه اولدترافورد برگزار خواهد شد، یاد بد نیست یاد اولین بازی ای را بکنیم که کلودیو رانیه ری به عنوان سرمربی روی نیمکت آبی ها و در ورزشگاه اولدترافورد حاضر شد. سال ۲۰۰۰، ورزشگاه اولدترافورد و یک بازی پر از هیجان و فراموش نشدنی.

چلسی با گل فوق العاده و زود هنگام جیمی فلوید هسلبنک آبی ها را پیش انداخت تا نوید یک بازی زیبا را بدهد. هسلبنک با یک ضربه محکم از پشت محوطه کنج دروازه یونایتد را نشانه گرفته بود که دقیقا توپ را همانجا فرستاد. اما منچستر یونایتد توانست با سه گل پل اسکولز، تدی شرینگهام و دیوید بکام به بازی برگردد و جلو بیافتند.

اما دیگر مهاجم آبی ها یعنی توره آندره فلو توانست دروازه یونایتد را باز کند تا نیمه اول با نتیجه ۳ بد ۲ به سود قرمز پوش های منچستری تمام شود.

اما نیمه دوم این مهاجم نروژی یک بار دیگر دروازه منچستر را باز کرد تا بازی را به تساوی برساند. ستاره های آن تیم چلسی چون زولا، هاسلبنک که بعد از تعویضشان در کنار رانیه ری ایستاده بودند، با هیجان و غیرت خاصی به او و تیم کمک می کردند که بعد از گذشت سالها، نمی توان آ صحنه ها را به راحتی فراموش کرد.

اما در یکشنبه جاری آنتونیو کونته برای اولین بار به عنوان مربی به اولدترافورد خواهد رفت. او امیدوار است بتواند همچون رانیه ری که اولین تجربه اش در این ورزشگاه را تبدیل به یک خاطره خوب برای آبی ها کرد، بتواند با یک بازی زیبا و حداکثر امتیازات به خانه باز گردد.