کنفرانس خبری کونته پیش از دیدار با یونایتد

آنتونیو کونته در کنفرانس خبری امروز خود به ستایش از بازیکنان چلسی در آستانه دیدار برابر منچستر یونایتد پرداخت.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، کونته اعلام کرد که تیمش هیچ مصدومی ندارد و سپس به صحبت در مورد هازارد و کانته که نامزد دریافت جایزه بهترین بازیکن سال شده اند پرداخت.

 

آنتونیو کونته گفت: “این برایشان فوق العاده است. نامزد این جایزه شدن دستاورد بزرگیست. برایشان آرزوی این را دارم که بازیکن سال شوند و بالاتر از همه، قهرمان لیگ شوند! این جوایز بسیار مهمند ولی مهم ترین چیز این است که هر دو افتخار را باهم بدست آورد.”

 

“دوست ندارم که یکی از بین دو بازیکنم را انتخاب کنم. آن ها شایسته بهترین ها هستند چون فصل خوبی داشته اند. جدای از انگولو و ادن، همه بازیکنان من فصلی فوق العاده داشته اند و شایسته بهترین ها هستند.”

 

“راضیم، چون حالا جنگ میان دو تا از بازیکنان من و ۴ بازیکن از دیگر تیم هاست. می خواهم ببینم چه کسی برنده می شود.”

 

کونته حالا برای اولین بار به عنوان مربی در الدترافورد بازی خواهد کرد ولی تجربه بازی کردن در این ورزشگاه را دارد.

 

کونته در این مورد گفت: “نیمه نهایی لیگ قهرمانان بود و ما ۱-۱ مساوی کردیم، من هم گل زدم. زیاد گل نزده ام ولی وقتی که گل زده ام خیلی خوب یادم مانده است. گل خیلی خوبی بود و یادم هست که رایان گیگز بازی را در دقیقه آخر مساوی کرد. در بازی برگشت ۲-۰ تا دقیقه ۲۰ جلو بودیم ولی در نهایت ۳-۲ بابختیم. آن سال یونایتد لیگ قهرمانان را برد.”

 

“جو ورزشگاه فوق العاده بود، یادم می آید، استادیومی فوق العاده و تیمی فوق العاده داشتند. بازی کردن در این شرایط باید هم هیجان انگیز باشد.”

 

کونته در ادامه توضیح داد: “این یک بازی دیگر برای ماست. مهم ترین چیز کسب ۳ امتیاز است. مقابل تیمی قرار می گیریم که چه از نظر فیزیکی چه تاکتیکی بسیار قدرتمند است. یونایتد می خواهد جایی میان ۴ تیم اول جدول برای خودش پیدا کند و آن ها کاملا این شانس را دارند. در حال آماده سازی برای این بازی از نظر تاکتیکی و تلاش برای پیدا کردن بهترین راه حل تهاجمی و تدافعی هستیم چون بازی خیلی سختی خواهد بود.”

 

کونته در مورد مهاجم یونایتد، زلاتان ایبراهیموویچ گفت: “زلاتان در بهترین فرم زندگی خود قرار دارد. او بازیکن بزرگیست، فقط یک تمام کننده نیست، برای تیمش هم بازی می کند. به نظرم یکی از بهترین های جهان است. باید سازمان دهی دفاعی خوبی داشته باشیم و وقتی که وارد محوطه می شود حواسمان جمع باشد، او خیلی خطرناک است. وقتی توپ را دارد خیلی خطرناک است. بازیکنان من باید توجه زیادی با تمرکزی بالا خرج کنند تا او را متوقف کرده و همچنین کل تیم یونایتد را متوقف کنند، نه فقط یک بازیکن.”