دروگبا: می دانم مقصد لوکاکو کجاست

دیدیر دروگبا درمصاحبه با اسکای اسپورت بازگشت “برادر کوچکش” روملو لوکاکو را حرکتی مثبت برای باشگاه توصیف کرد.

 

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، گزارشات حاکی از این است که  چلسی علاقه زیادی  به جذب دوباره لوکاکو از اورتون در این تابستان دارد.

 

حدس و گمان ها درباره بازگشت مهاجم ملی پوش بلژیکی به استمفوربریج درحال افزایش است  درحالیکه انتونیو کونته تیم خود را برای بازگشت به  چمپیونز لیگ آماده می کند و خروج دیگو کوستا مهاجم  آبی ها محتمل به نظر می رسد.

 

دیدیر دروگبا ستاره اسبق چلسی با لوکاکو گلزن برتر جزیره که با ۲۴ گل در صدر لیست قرار دارد مرتبا در تماس است.

 

دروگبا در نقل قولی جالب عنوان کرد که “می داند ” لوکاکو فصل بعد کجا بازی می کند اما از گفتن جزییات اضافه خود داری کرد.

 

دروگبا به اسکای اسپورتس گفت: “او همین الان چلسی را می شناسد و من می دانم او می خواد ثابت کند که می تواند اینجا موفق باشد. او این شانس را نداشت تا ثابتش کند. از وقتی جوان بود چلسی باشگاهش بوده پس چرا که نه؟ او می خواهد بهترین باشد.”

 

“او در حال کار کردن روی خود است تا بهترین باشد .من همیشه در حال به چالش کشیدن او هستم .وقتی او یک گل  می زند انتظار دارم دو گل بزند.”

 

“ما رابطه بسیار خوبی داریم .من فکر می کنم او برادر کوچیک من است. لوکاکو انسان خوبیست. او  واقعا یک بازیکن خوب است و همچنین یک مرد بزرگ.”

 

چلسی یکشنبه در اولدترافورد به مصاف منچستریونایتد می رود و آنها می دانند با به دست اوردن ۵ برد از ۷ بازی باقیمانده اولین قهرمانی آنتونیو کنته در لیگ برتر تضمین می شود.

 

درگبا اشاره کرد: “ما واقعا قوی هستیم و فوتبال خوبی بازی می کنیم. یک تیم هجومی که هر بازی موقعیت می سازد. خیلی خوب است که چلسی را در آن سطحی ببینید که از آن ها انتظار می رود باشند .”

 

دروگبا چهارشنبه تایید کرد که او تصمیم گرفته به عنوان بازیکن و شریک مالک به تیم فونیکس رایزینگ درساکر  لیگ آمریکا با هدف کمک به باشگاه برای تبدیل شدن به یک باشگاه حرفه ای بپیوندد.

 

خبر ارسالی از: علی اخوت