دسایی:‌ تری باید در چلسی بماند

مارسل دسایی ستاره و اسطوره دهه ۹۰ باشگاه چلسی، ابراز امیدواری کرد که جان تری همچنان در چلسی بماند.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، مارسل دسایی که یکی از اسطوره ها و خاطره های شیرین و فراموش نشدنی باشگاه چلسی به شمار می رود دوست ندارد کاپیتان تری از تیم جدا شود.

جان تری که سال گذشته بعد از تمدید یکساله قراردادش در آستانه جدایی از جمع آبی هاست نتوانست جایگاهی در ترکیب اصلی آنتونیو کونته پیدا کند و بیشتر فرصت بازی در جام حذفی و لیگ اتحادیه نسبش شد.

اما مارسل دسایی که در ۳۶ سالگی چلسی را ترک کرد و تجربه جدایی از آبی ها را دارد در خصوص جان تری که اکنون در همین سن است صحبت کرد و اینچنین گفت :”یک فلسفه جدید وجود دارد و او دیگر انتخاب اول نیست، اما جان به چلسی تعلق دارد و نباید جا بزند.”

دسایی ادامه داد :”من نمی خواهم ببینم او در تیم دیگری بازی می کند. او هنوز هم در تیم نقش مهمی دارد، او هنوز هم کاپیتان است و اگر بماند حتما ۱۸ تا ۲۰ بازی در فصل آینده انجام خواهد داد. چرا که فصل بعد چلسی به لیگ قهرمانان اروپا باز می گردد و تعداد بازی ها زیاد است.”

این مدافع سابق چلسی و تیم ملی فرانسه اضافه کرد :”کجا می تواند برود که رضایت بیشتری داشته باشد؟ او تلاش کرد تا یک بازیکن برای چلسی باشد و شاید آماده یک قرارداد دیگر که به او این اجازه را بدهد از بازیکن به مربی تبدیل شود.”

جان تری قراردادش پایان این فصل به پایان می رسد و هنوز پیشنهادی از سوی باشگاه دریافت نکرده است، اما اینکه او اکنون شروع با یادگیری زبان پرتغالی کرده است که شایعات مبنی بر جدایی او را بیش از پیش افزایش داده است.

اما از سوی دیگر تری شروع به آموزش مربیگری کرده است که نشان از علاقه این بازیکن به ورود به دوره جدیدی از زندگی فوتبالی اش به عنوان مربی می باشد.