during the Premier League match between Manchester United and Southampton at Old Trafford on August 19, 2016 in Manchester, England.

پوگبا: می خواهیم از چلسی انتقام بگیریم

درحالی که یونایتد ۱۸ امتیاز کمتر از مردان کونته دارد اما امیدوار است روز یکشنبه  رقابت قهرمانی را برای  آن ها مشکل کند.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، پل پوگبا مدعی شد منچستر یونایتد با هدف انتقام از چلسی در عصر یکشنبه از آن ها پذیرایی خواهد کرد.
یونایتد اگرچه ۱۸ امتیاز کمتر از چلسی دارد اما به دنبال مشکل آفرینی برای چلسی ایست که با توجه به برد تاتنهام در روز شنبه فقط ۴ امتیاز حاشیه امنیت را برای خود می بیند.
ژوزه مورینیو اصرار دارد هیچ احساس خاصی درباره مسابقه مقابل باشگاه سابق خود ندارد اما باخت بد این فصل آن ها مشخصا برای گرانترین بازیکن جهان ناخوشایند بوده است.
یونایتد بعد از باخت خفیف یک صفر ماه قبل مقابل چلسی از اف ای کاپ کنار رفت به علاوه باخت تحقیر امیز چهار صفر لیگ در اکتبر  هنوز برای آن ها آزار دهندست.
پوگبا اشاره کرد: “خب این فصل چلسی ما را دوبار شکست داده و به وضوح ما نمی خواهیم این اتفاق برای سومین بار بیفتد .ما می خواهیم ببریم.”
“مشخصا آن ها بهتر از ماهستند. آن ها برای قهرمانی بازی می کنند و برایشان بردن این بازی مهم است مثل ما .چون ما هم برای  قرارگیری در چهارتیم برتر بازی می کنیم. پس این بازیست که برای هردو تیم اهمیت دارد.”
“ما باید متمرکز شده و آماده شویم تا از آن ها انتقام بگیریم .این یک انتقام گیری برای ماست پس باید درباره آن مثبت نگر باشیم و امیدوار باشیم که این بازی را ببریم.”
خبر ارسالی از: علی اخوت