خداحافظی زود هنگام با کاپیتان

کاپیتان جان تری و باشگاه چلسی تصمیم دارند در انتهای این فصل به همکاری خود خاتمه دهند، تا کاپیتان از چلسی جدا شود.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، باشگاه فوتبال چلسی و جان تری دقایقی پیش از طریق وب سایت رسمی باشگاه اعلام کردند که این بازیکن، اسطوره و کاپیتان تیم پایان فصل از چلسی جدا خواهد شد.

جان تری که در تاریخ باشگاه سومین بازیکن از نظر تعداد بازی به حساب می آید. تا به امروز برای آبی ها از سال ۱۹۸۸ ، ۷۱۳ بازی انجام داده و ۶۶ گل نیز به ثمر رسانده است. او با بستن ۵۷۸ بار بازو بند کاپیتانی نیز برای خود رکورد دار است.

این تصمیم درکناکی که گرفته شده، مطمئنا یک خداحافظی عاشقانه است. رفتن تری، رفتن یک عمر خاطره و یک عمر غیرت و تعصب است.

خود جان در این باره گفت :”بعد از ۲۲ سال خیلی چیزها برای گفتن هست و خیلی مردم برای تشکر کردن در این باشگاه فوق العاده، از مربیان، همبازیها و کارکنان تا هواداران که همه چیز را با حمایت آنها در این سالها دارم. من نمی توانم به اندازه کافی تشکر کنم. در هفته های آینده فرصت خوبی برای صحبت کردن در این باره خواهد بود.”

جی تی اضافه کرد :”من بعدا برای آینده ام و دوره هایی که می خواهم سپری کنم تصمیم می گیرم. اما الآن با تیم هستم تا کمک کنم تا این فصل موفق شویم.”

او افزود :”من و باشگاه همیشه رابطه فوق العاده ای دارم، چیزی که در روزهای آینده ادامه خواهد داشت. ما صحبت های مثبتی باهم داشتیم. من تصمیم درستی را گرفته ام تا جدا شوم.من همیشه می خواستم در زمان درست این اتفاق بیافتد و در راهی درست و فکر می کنم آخر این فصل زمان مناسبی برای باشگاه و من باشد. من احساس می کنم هنوز هم پیشنهاداتی در زمین مسابقه داشته باشم، اما پیشنهاد ها در چلسی برایم محدود خواهد بود. می خواهم همچنان بازی کنم و به چالشی جدید خوش بینم. مطمئنا همیشه آبی خواهم بود و به عنوان بازیکنان تا پایان فصل کنار تیم خواهم بود.”

جی تی گفت :”در انتها، کلمات نمی تواند عشقی که من به باشگاه فوتبالمان و هواداران فوق العاده چلسی دارم را توصیف کند. من می خواهم از تمام افراد از پایین تا بالا و از صمیم قلب برای حمایت باورنکردنیشان که در این سالها نشان دادند تشکر کنم. شماها برای من به معنی دنیا هستید و تمام جم هایی که در زمان حضورم بردیم را با هم برنده شده ایم. من هیچ وقت دوره فوق العاده هم را فراموش نمی کنم. به خاطر همه چیز خیلی ممنونم.”