فیلم تبلیغاتی، دلیل مصدومیت کورتوا

دلیل اصلی غیبت تیبو کورتوا در بازی حیاتی تیمش با منچستر یونایتد ، مصدوم شدن وی هنگام شرکت در یک فیلم تبلیغاتی برای شبکه ان بی ای بوده است.

به گزارش کانون هواداران چلسی در ایران، تیبو کورتوا که به دلیل مصدومیت بازی حساس مقابل یونایتد را از دست داد، حال زمزمه هایی به گوش می‌رسد که ممکن است بازی با تاتنهام را هم در ترکیب نباشد.

آنتونیو کونته در مصاحبه ای‌ با اسکای اسپورت گفت: “مصدومیت کورتوا برمیگردد به وقتی که برای شرکت در یک فیلم تبلیغاتی‌ در “ان بی ‌‌ای” مجبور به بازی بسکتبال شد و همین باعث شد که بازی با منچستر یونایتد را از دست بدهد و این اصلاً برای هواداران چلسی خوشایند نیست”.

در دنیای نوین فوتبال، این روزها تبلیغات برای بازیکن‌ها و تیم‌ها نقش به سزایی دارند، اما اینکه در حین بازی‌های مهم فصل ایده خوبی‌ باشد، خیر.

همانطور که قبلاً هم دیده شده است،امکان اینکه بازیکنان در حین ضبط فیلم تبلیغاتی‌ و یا حتی وقتی‌ با کودکان خودشان بازی‌ میکنند دچار مصدومیت‌های غیر منتظره و جدی شوند وجود دارد.

کورتوا که می‌توانست از شرکت در این فیلم تبلیغاتی‌ صرف نظر کند، حال ممکن است که بازی مهم با تاتنهام در جام حذفی انگلیس را هم از دست دهد که البته همین کار را برای چلسی سخت تر خواهد کرد.

با اینکه اسمیر بگوویچ میتواند جایگزین خوبی‌ باشد، اما این دلیل بر کاهش عصبانیت طرفداران چلسی نمی‌شود.

ارسالی از فرهاد قنبری