چلسی آماده فروش کوستا شده است

به نظر می رسد این بار دیگر چلسی می خواهد کوستا را در تابستان به یکی از مشتریان پولدار او بفروشد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، با توجه به نارضایتی های تکراری دیگو کوستا از حضور در شهر لندن و تیم چلسی و اینکه او پس از سه سال حضور در این تیم نتوانسته به خوبی انگلیسی صحبت کردن را یاد بگیرد، پایان دورانش در چلسی را رقم خواهد زد.

کوستا که این روزها عملکرد خوبی در زمین مسابقه ندارد و در پنج بازی لیگ برتر، یعنی زمانی که تیم در کورس قهرمانی است نتوانسته گلزنی کند.

اما او مشتری ای به نام تیانجین از چین را دارد که از ژانویه به دنبال او هستند. در همان زمان شو یوای مدیر این باشگاه تاکید کرد که مذاکره برای انتقال کوستا به این کشور را ادامه خواهد داد. که همینطور هم شد و دیگو کوستا به نظر می رسد با پیشنهاد هفتگی ۶۵۰ هزار پوند (بعد از کسر مالیات) رو به رو خواهد شد.

این پیشنهاد نجومی در حالی روی میز مدیران چلسی است که کوستا با قراردادی با مبلغ ۱۵۰ هزار پوند در هفته و تا سال ۲۰۱۹ باید در خدمت آبی ها باشد.

تیم تیانجین بعد از ۵ بازی که تا به امروز انجام داده اند در رتبه هفتم جدول قرار دارد و هدایت این تیم برعهده فابیو کاناوارا است که در ژانویه با قراردادی ۱۵ میلیون پوندی الکساندر پاتو را نیز از ویارئال به خدمت گرفت.

لیگ چین در ماه مارس شروع می شود و تا نوامبر ادامه دارد.