فابرگاس

فابرگاس:اف ای کاپ بسیار مهم است

سسک فابرگاس که در تمامی بازی‌های چلسی در جام اف ای کاپ در ترکیب اصلی‌ حضور داشته امیدوار است حالا بعد از ۱۰ سال باز هم قهرمان این رقابت‌ها شود.

به گزارش کانون رسمی‌ هواداران چلسی در ایران، فابرگاس بار آخر هنگامی قهرمان این دور از مسابقات شد که ۱۷ سال سن داشت و عضو تیم آرسنال بود. وی درباره بازی چلسی فردا چنین گفت:”باید مثبت اندیش باشیم، باید باز هم برخیزیم و تمام تمرکزمان را به این بازی خیلی‌ مهم معطوف کنیم. ما در طول فصل خیلی سخت کار کرده ایم.”

وی ادامه داد:”ما به فینال خیلی‌ نزدیک هستیم و می‌‌خواهیم به تلاش خود تا قهرمانی ادامه دهیم. من به این موضوع که چون تاتنهام رقیب ما در لیگ هست این بازی هم متفاوت است، اعتقادی ندارم. در فوتبال هر رقابتی‌ متفاوت است و باید به چیز‌های مختلف تمرکز کنید. در جام حذفی شما در فینال بازی می‌کنید و برای یک امتیاز یا ۳ امتیاز نمی‌‌جنگید.”

“در ذهن من هیچ ربطی‌ بین لیگ و جام حذفی وجود ندارد، فکر می‌‌کنم دیگر بازیکنان هم با من هم عقیده باشند. این یک بازی بزرگ است، یک صحنه فوق‌العاده، امیدوارم به مرحله بعد راه پیدا کنیم.”

“مطمئنم آن‌‌ها فکر می‌‌کنند که می‌‌توانند ما را ببرند. ما هم همین طرز تفکر را نسبت به آن‌‌ها داریم. بستگی به روزمان دارد. فوتبال می‌‌تواند از نظر روانی‌ بستگی به نتایج داشته باشد، ولی‌ فکر می‌‌کنم در این فصل هر بار که یک نتیجه بد گرفتیم، خیلی‌ سریع و قوی تر از گذشته باز گشته ایم. امیدوارم فردا هم همینطور باشد و نمایش خوبی‌ داشته باشیم.”

فابرگاس در مورد خداحافظی تری از چلسی افزود:”این یک خبر ناگهانی بود. در این مورد شایعات و صحبت‌های فراوانی بود اما هیچ وقت مطمئن نبودیم. فکر می‌‌کنم این یک تصمیم شخصی‌ از جانب تری و باشگاه باشد. متأسفانه نمی‌‌توانم ببینم کسی‌ بتواند جای تری را پر کند و نقشی‌ که او در تیم داشت را ایفا کند. او جایگزینی ندارد. دلمان برایش تنگ می‌‌شود و امیدوارم بتوانیم ۲ جام را برای وی در آخر فصل ببریم.”