ادن هازارد

هازارد : زندگی بر وفق مراد است

ادن هازارد ستاره بلژیکی چلسی که این فصل به فرم فوق العاده اش بازگشته است، از آمدن به زمین و گلزنی و فرستادن چلسی به فینال FA Cup حس ویژه ای دارد.

به گزارش کانون هواداران چلسی در ایران، بعد از اینکه تاتنهام در مصاف شنبه شب مقابل چلسی دو بار نتیجه عقب افتاده اش را جبران کرد ، هازارد با کمک دیگو کوستا با ورود به میدان برای بار سوم چلسی را جلو انداخت تا اینکه با گل مهلک نمانیا ماتیچ ضربه نهایی به تاتنهام زده شد.
هازارد در این مورد گفت : ” احساس بسیار خوبی دارم. مخصوصا وقتی که در این استادیوم با دو تیم عالی دارم بازی می کنم. ما در برابر تاتنهام  در مسابقات پریمیر لیگ باخته بودیم پس باید برای خودمان و هواداران انتقام می گرفتیم. همچنین به ثمر رساندن گل هم همیشه خوش آیند هست.”
“وقتی که در حال تجربه نوع بازی هستی یک چیز هیجان آور در وجودت داری و می خواهی بدرخشی. نمانیا گل شگفت انگیزی زد و هواداران چلسی را به وجد آورد و اینطور است که زندگی عالی می شود.”
به گزارش کانون هواداران چلسی در ایران ، هازارد معتقد است که این پیروزی باید باعث پیشرفت تیم شود چون وقتی به بازی های آینده چلسی در پریمیر لیگ می نگریم بازی حساس سه شنبه شب مقابل ساوتهمتون را در استمفورد بریج  میبینیم.
هازارد در ادامه گفت : ” این پیروزی احتمالا برای ادامه فصل به ما اعتماد به نفس بیشتری می دهد. ما شش بازی دیگر در پریمیر لیگ داریم که باید حداقل پنج بازی را ببریم اگر تاتنهام کل بازی های دیگرش را ببرد. پس خواهیم دید.
ما آخر هفته قبل در مقابل تیم بزرگی شکست خوردیم و برای ادامه فصل باید این روحیه حاصل شده از این بازی را بالا نگه داریم. ما سه شنبه بازی داریم و باید ببریم تا اختلاف امتیاز خود را در صدر جدول به هفت امتیاز افزایش دهیم. ”
غیبت هازارد در ترکیب اصلی بازی نیمه نهایی FA CUP در ومبلی تعجب برانگیز بود که با این حال این بلژیکی خوش تکنیک به تصمیم آنتونیو کنته احترام گذاشته بود.
هازارد در پایان گفت : ” این انتخاب سرمربی است . او جمعه به من و کوستا گفت که به دلیل بازی مهم  سه شنبه در بازی فردا نیمکت نشین باشیم . ما بازیکنان زیادی در ترکیب داریم و کسانی که در ترکیب اصلی این بازی بودن لیاقت بازی را داشتند. ویلیان در پست من بود و دو گل هم زد.
وقتی که من روی نیمکت نشستم یا وقتی که در ترکسب اصلی بازی هستم هر دو احساس یکسانی دارند. من سعی می کنم بازی ها را ببرم ، ایجاد موقعیت کنم و گل بزنم که امروز همینطور هم شد . ”

ارسالی از محمد مهدی قهرمان

نحوه نصب وب اپلیکیشن پیشرو

برای استفاده از وب اپلیکیشن پیشرو از طریق مرورگر سافاری وارد شوید!

۱. دکمه Share را در نوار پایین کلیک کنید.

۲. گزینه Add to Home Screen را فعال کنید.

۳. در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.

Add

نحوه نصب وب اپلیکیشن پیشرو

۱. دکمه More را در نوار بالا کلیک کنید.

۲. گزینه Add to Home Screen را فعال کنید.

۳. در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.

Add
کانون رسمی هواداران چلسی در ایران
برای نصب لمس کنید
و انتخاب
افزودن به صفحه اول
ادامه دادن در مرورگر