داوید لوییز

داوید لوییز از چالش بعدی چلسی می گوید

داوید لوییز تولد سی سالگی خود را با نمایش فوق العاده اش در بازی مقابل تاتنهام رقم زد و کمک شایانی در رسیدن چلسی به دیدار پایانی اف ای کاپ کرد.

به گزارش کانون هواداران چلسی در ایران ، مدافع برزیلی چلسی ، داوید لوییز کاملا از اهمیت برد 2-4 مقابل تاتنهام که شب شنبه حاصل گشت، آگاه است. اما اهمیت بازی به زودی جای خود را به بازی های مهم تر پریمیر لیگ می دهد تا بازیکنان تمرکز خود را روی صدر نشینی چلسی در لیگ بگذارند تا این برتری افزایش یابد و چالش جدید چلسی با بازی مقابل سوتهمپتون در اسمفورد بریج در شب سه شنبه شروع خواهد شد.
تاتنهام روز بعد بازی چلی با سوتهپمتون ، با تیم آماده کریستال پالاس بازی دارد که چلسی در صورت برد مقابل سوتهمپتون می تواند فشار خود را بر تاتنهام بیشتر کند تا اختلاف امتیاز خود را به هفت امتیاز برساند.
داوید لوییز در مصاحبه جدیدش گفته است : ” بازی بزرگی داشتیم. مشخصاً می دانستیم که این بازی می توانست بازی  بسیار سختی در مقابل این همه بازیکن خوب باشد اما ما خوشحالیم چون بازی را برده ایم. از الان ما به فکر چالش بعدی خود در برابر سوتهمپتون هستیم.
رقابت در پریمیر لیگ متفاوت است . ما میدانیم تاتنهام تیم شگفت انگیزی است و این شکست باعث نمی شود که خیلی پسرفت کنند و این باعث می شود رقابت همچنان سخت بماند.”
لوییز با کمک کردن هموطنش ویلیان ، قبل از ورود ادن هازارد به زمین به صورت یکپارچه و هماهنگ باعث ایجاد دو گل اول چلسی شد که هر دو توسط ویلیان زده شد .همچنین ناتان اکه در غیاب گری کیهیل در کنار داوید لوییز نمایش موفقی داشت که باعث شد لوییز از توانایی و قدرت ترکیب تیم تمجید کند.
لوییز در این باره گفت : ” همه به این باشگاه خارق العاده تعلق دارند پس اهمیتی ندارد که چه کسی در شروع بازی در ترکیب اصلی است . همه کیفیت حضور در زمین را دارند. بازی سختی داشتیم چون در تقابل با بازیکنان درجه یک در یک رقابت ویژه بودیم که فضای عالی را برای همه می ساخت.  در نهایت ما خوشحالیم چون تیم بسیار خوبی را برده ایم.”
داوید لوییز همچنین در تمجید کونته چند کلمه ای هم گفت که نشان از لذت او تحت مربیگری کونته داشت. او همچنین گفت : ” او قبل از اینکه یک سرمربی خوب باشد آدم شگفت انگیزی است. ما هر روز با همدیگر صحبت می کنیم چون رابطه خوبی داریم. ما حداکثر تلاشمان را برای باشگاه می کنیم و او با زکاوتش در فوتبال ما را کمک می کند تا من در فوتبالم پیشرفت کنم پس من از کار کردن با او بسیار خوشحالم. او در این بازی کار شگفت انگیزی کرد . ”

ارسالی از محمد مهدی قهرمان