ماتیچ

ماتیچ استثنایی

زمان زیادی گذشت تا اولین گل این فصل نمانیا ماتیچ به ثمر برسد، اما این گل ارزش این انتظار طولانی را داشت، گلی که جایگاه چلسی را در فینال اف ای کاپ تصویب کرد.

به گزارش کانون هواداران چلسی در ایران، نمانیا ماتیچ در دیدار مقابل تاتنهام روز گذشته بهترین گل فصل خودش را به ثمر رساند. ماتیچ با یک ضربه‌ٔ محکم، توپ را در کنج بالای دروازه با تور آشنا کرد. ماتیچ قبلاً هم در دیدار حساس بنفیکا مقابل پورتو در لیگ پرتغال با یک ضربه‌ٔ محکم و رو پا گل زیبایی‌ به ثمر رسانده بود، اما با پیراهن چلسی این بهترین گل ماتیچ تا این لحظه بود.

ماتیچ در گفتگو با سایت چلسی گفت: “مهمترین چیز پیروزی تیم بود اما از گل زیبایی هم که زدم خوشحال هستم”.

ماتیچ اضافه کرد:”من خیلی‌ برای تیم خوشحال هستم که موفق به پیروزی مقابل تاتنهام شد و به فینال راه یافتیم. ما بازی خیلی‌ سختی داشتیم و آنها تا آخرین لحظه جنگیدند و ما مقابل تیم خوبی‌ پیروز شدیم که همین باعث خوشحالی‌ من است”.

گل زیبای ماتیچ همچنین مورد تحسین هم تیمی‌هایش در داخل و بیرون زمین قرار گرفت. ماتیچ در سال ۲۰۱۵ به دلیل محرومیت فینال ومبلی را از دست داد و نتوانست همراه چلسی باشد، اما امسال شانس بازی در فینال جام حذفی را دارد.

ماتیچ در آخر گفت: ” فرصت خوبی‌ داریم برای بالا بردن جام در استادیوم ومبلی که این برای هواداران ما باعث خوشحالی است، هر تیم انگلیسی‌ آرزو به بازی در فینال جام حذفی را دارد و من خوشحال هستم که این موقعیت را داریم. با کسب این پیروزی روحیه‌ و اعتماد به نفس تیم بالا رفته است و باید برای بازی حساسی که روز سه‌شنبه داریم آماده باشیم”.

 

ارسالی از فرهاد قنبری

نحوه نصب وب اپلیکیشن پیشرو

برای استفاده از وب اپلیکیشن پیشرو از طریق مرورگر سافاری وارد شوید!

۱. دکمه Share را در نوار پایین کلیک کنید.

۲. گزینه Add to Home Screen را فعال کنید.

۳. در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.

Add

نحوه نصب وب اپلیکیشن پیشرو

۱. دکمه More را در نوار بالا کلیک کنید.

۲. گزینه Add to Home Screen را فعال کنید.

۳. در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.

Add
کانون رسمی هواداران چلسی در ایران
برای نصب لمس کنید
و انتخاب
افزودن به صفحه اول
ادامه دادن در مرورگر