کونته

کونته: مصدومی نداریم

رقابت برای صدر ماندن در جدول لیگ برتر انگلیس فردا پیگیری می شود و کونته با اطمینان خاطر از بازیکنان در حال آمادسازی آن ها برای رویارویی با ساوتهمپتون است.

به گزارش کانون هواداران چلسی در ایران، آنتونیو کونته پیش از بازی حساس سه‌شنبه مقابل ساوتهمپتون در نشست خبری حاضر شد و از بازگشت کاپیتان گری کیهیل خبر داد. کیهیل به دلیل مصدومیت بازی در جام حذفی مقابل تاتنهام را از دست داده بود.

کونته در ادامه به سایت چلسی گفت:” گری دیروز با تیم تمرین داشت و شرایط خوبی‌ دارد، فردا قبل از اینکه تصمیم نهایی را بگیرم با او کامل صحبت می‌کنم”.

کونته اظهار کرد:”باعث خوشحالی هست اگر کیهیل آمادگی و شرایط برای بازی را داشته باشد، ولی‌ همچنین باید اشاره‌ا‌ی هم به بازی خوب ناتان آکه مقابل تاتنهام داشته باشیم. او برای تیم بازیکن مهمی‌ است و رضایت من را جلب کرد”.

کونته از سلامت کامل تیم هم خبر داد و گفت:”ما هیچ مصدومی در حال حاضر نداریم و تمامی بازیکنان از شرایط خوبی‌ برخوردار هستند و می دانم که همه برای بودن در ترکیب سخت تلاش می کنند، اما من یک روز دیگر فرصت دارم تا بهترین ۱۱ نفر را انتخاب کنم و امیدوارم بازی خوبی‌ را انجام دهند. در این مواقع که بازیها حساس و نزدیک به هم هستند خیلی‌ مهم است ترکیبی‌ که انتخاب می شود ضمن حفظ تعادل، تیم از قدرت بدنی لازم هم برخوردار باشد، با توجه به اینکه بازی گذشته سخت بود و انرژی زیادی صرف کردیم”.

کونته در آخر گفت:” تیم ساوتهمپتون از کادر فنی‌ خوب و بازیکنان خوبی‌ برخوردار است بخصوص مهاجم چپ پای آنها مانولو گابیادینی که یکی‌ از بهترین‌ها است و شوت‌های خطرناکی می زند. من حتما با بازیکنان و بخصوص مربی دروازبان ها  در این مورد صحبتهایی می کنم. آنها بازیکنان خوب زیادی دارند مثل تادیک، ردمند، برتراند و واردپروس  که همین باعث حساس شدن بازی‌ میشود.”

 

ارسالی از فرهاد قنبری