موریس: بعد از قهرمانی جوانان کونته به رختکن ما آمد

سرمربی تیم زیر ۱۸ ساله های چلسی، جودی موریس از اقدام آنتونیو کونته جهت تبریک پیروزی در فینال اف ای کاپ برابر سیتی به جوانان آبی های لندن، تقدیر کرد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، آبی ها در فینال این رقابت ها ۵-۱ سیتی را شکست دادند تا در مجموع با نتیجه ۶-۲ پیروز شده و بار دیگر اف ای کاپ جوانان را بالای سر ببرند.

کونته که در کنار رومن آبراموویچ، فرانک لمپارد و جان تری شاهد درخشش جوانان جویای نام آکادمی چلسی بود، طبق گفته سرمربی تیم جوانان، جودی موریس وارد رختکن شده تا با بازیکنان خوش و بشی کرده باشد.

موریس گفت: “قبلا پیام هایی جهت تبریک به من و بچه ها در این فصل فرستاده بود. بعد از بازی کونته وارد رختکن شد، کمی صحبت کرد و تبریک گفت. او واقعا مرد خوبیست. او فقط کسی نیست که در زمین بازی خوب کار می کند، او به چلسی در هر لحظه کمک می کند.”

موریس که سابقا بازیکن چلسی هم بوده است، عنوان کرد که سعی می کند کونته را الگوی خود در داخل و خارج از زمین سبز قرار دهد. جودی موریس جزو نسلیست که کاپیتان آبی ها، جان تری از آن بیرون آمد و بالغ بر ۱۵۰ بار پیراهن چلسی را به تن کرده.

موریس اضافه کرد: “دوست دارم تا می توانم او را نگاه کنم. همین کار را وقتی جوزه و گاس هیدینک اینجا بودند انجام دادم. هر مربی که در چلسی کار کرده حتما باید تاپ باشد. می خواهم درس بگیرم. همیشه در حال نگاه کردن بازی ها هستم.”