کونته: نمی توانم هازارد را نگهدارم

آنتونیو کونته معتقد است توان نگهداشتن ادن هازارد را در تیمش نخواهد داشت.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، سرمربی آبی ها گفت که تصمیم انتقال ادن هازارد به رئال مادرید را نمی تواند متوقف کند تا آینده این بازیکن بلژیکی همچنان به نگرانی ای برای هواداران چلسی باقی بماند.

رئال مادرید که خیلی جدی بدنبال ادن هازارد و انتقال این بازیکن به تیمش است این روزها خیلی بیشتر و جدی تر از گذشته خواهان انتقال شماره ۱۰ آبی ها به سانتیاگو است.

اما آنتونیو کونته بر این باور است که هازارد بعد از یک فصل فوق العاده خودش تصمیم می گیرد به چلسی بماند یا برود مادرید و او نمی تواند اتفاقات را کنترل کند.

وی گفت :”من فکر می کنم برایم غیر ممکن است که مسئولیت این قضیه را بر عهده بگیرم، نه تنها برای ادن بلکه برای تک تک بازیکنان. در این شرایط باشگاه است که تصمیم نهایی را می گیرد.من می توانم نظرم را در مورد شرایط بگویم اما دوباره تکرار می کنم، باشگاه تصمیم نهایی را می گیرد.”

کونته اضافه کرد:”فکر کنم ادن برای ماندن در چلسی خوشحال است،برای اینکه بمان و با ما کار کند. من این را می توانم بگویم اما درباره آینده…من گوی جادو ندارم.”

سرمربی آبی ها گفت :”فکر کنم ادن خیلی خوشحال است که بماند و برای این تیم بازی کند، برای این باشگاه. فکر کنم خانواده اش هم دوست دارند بمانند.هواداران عاشقش هستند و فکر کنم خیلی چیزهای مثبتی برای ماندنش در اینجا و تلاش کردن برای رسیدن به بهترین در باشگاه داشته باشد. فراموش نکنید که هدف باشگاه بردن تمام رقابت هایی است که در آن بازی می کند.”