اورتون-چلسی

اورتون ۰-۳ چلسی

چلسی در هفته سی‌ و چهارم لیگ برتر در جدالی زیبا، جذاب و پر برخورد موفق شد اورتون را ۳-۰ در ورزشگاه گودیسون پارک در هم بکوبد.

به گزارش کانون رسمی‌ هوادارن چلسی در ایران، آبی‌ پوشان لندن با ترکیب کورتوا، آزپلیکویتا، کیهیل، لوئیز، کانته، ماتیچ، آلونسو، موزس، پدرو، هازارد و کوستا به این دیدار پا گذاشتند.

در نیمه اول این آبی‌ پوشان بودند که دو فرصت طلایی گلزنی را توسط هازارد و کوستا از دست دادند و در نقطه مخالف لوکاکو در دقایق ابتدایی‌ تیا آستانه گشودن دروازه چلسی پیش رفت اما موفق نشد.

نیمه دوم این دیدار تا دقیقه ۶۶ پایاپای پیش رفت اما این پدرو بود که با ضربه‌ای استثنائی با پای چپ از پشت محوطه دروازه استکلنبرگ را گشود و حساب کار را ۱-۰ به سود چلسی کرد.

پس از این گل چلسی اعتماد به نفس لازم را به دست آورد و موفق شد در دقیقه ۷۹ روی دفعه ناقص اسکتلنبرگ و جاگیری خوب کیهیل به گل دوم خود دست یابد تا کاپیتان چلسی تیمش را ۲-۰ پیش اندازد.

در پایان چلسی در دقیقه ۸۶ توسط همکاری فوق‌العاده کوستا فابرگاس و ویلیان، پاس فوق‌العاده فابرگاس به ویلیان و ضربه خوب این بازیکن به گل سوم خود دست یابد تا این تیم با نتیجه ۳-۰ ، اختلاف با تاتنهام را باز هم به ۷ امتیاز برساند.

باید دید آیا آرسنال دیگر تیم لندنی می‌‌تواند تاتنهام را متوقف کند یا شرایط قهرمانی چلسی پیچیده تر خواهد شد.