کورتوا

مصاحبه کورتوا و هازارد پس از شکست اورتون

 ادن هازارد و تیبو کورتوا هافبک و دروازبان بلژیکی چلسی که نقش موثری در برد مهم تیمشان مقابل اورتون داشتند، معتقد هستند تیمشان شایسته این پیروزی بوده است.

به گزارش کانون هواداران چلسی در ایران، کورتوا ابتدا چنین گفت:”احساس می‌‌کنم برد مهمی‌ بود. اورتون هر هشت بازی گذشته خود در گودیسون پارک را برده بود، آن‌‌ها روی دور خوبی‌ بودند و گل‌های زیادی به ثمر می‌‌رساندند، پس کلین شیت در این بازی، خوب بازی کردن و برد خیلی‌ خوب بود.”

“در نیمه اول کمی‌ اذیت شدیم ادیسه گیه ادن را در همه جای زمین دنبال می‌‌کرد و فضا پیدا کردن سخت بود.”

“در نیمه دوم پدرو یک گل زیبا را به ثمر رساند و از آنجا به بعد توانستیم بازی را کنترل کنیم و بهتر بازی کنیم. گل دوم را به موقع زدیم، اگر چه شاید کمی‌ شانسی‌ بود، و گل سوم هم فوق‌العاده بود، پس حس خوبی‌ داریم. تعداد زیادی از بازی‌ها باقی‌ نمانده است پس قاعدتاً این برد خوبی‌ بود.”

ادن هازارد هم مانند هم تیمی ‌اش از برد چلسی خشنود بود:”بازی خوبی‌ بود و دست آورد بزرگی‌ بود. همیشه سخت است که در زمین اورتون بازی کنیم و نمایشی به این خوبی‌ داشته باشیم. ما از شروع تا آخر بازی کنترل خوبی‌ داشتیم که خیلی‌ خوب است.”

“این همان بازی‌هایی‌ است که قبل از شروع آن‌ شما می‌‌توانید از حریف ترسیده باشید چون آن‌‌ها در خانه خیلی‌ قوی هستند و هر اتفاقی ممکن است رخ دهد، اما ما با این فشار خود را وفق دادیم و فوق‌العاده بازی کردیم، ما شایسته برد بودیم.”

“گاهی‌ اوقات سخت است چون کسی‌ که من را مارک می‌‌کند همه جا با من است، اما وقتی‌ من نیستم بازیکن دیگری می‌‌تواند تفاوت را رقم بزند که این بار پدرو بود.”

“ما هیچ وقت به تاتنهام و نتایجش نگاه نمی‌کنیم، مشخصاً ما هم می‌‌خواهیم آن‌‌ها امتیاز از دست بدهند اما مهم تر از آن‌ این است که تمرکزمان روی خودمان باشد. با قرار گرفتن مقابل ساوتهمپتون در خانه و اورتون در خانه حریف، تاتنهام احتمالاً فکر کرد ما امتیاز از دست خواهیم داد، پس بردن هر دو بازی خیلی‌ مهم بود.”

“الان فقط باید بازی‌های در خانه مان را ببریم، این خیلی‌ مهم خواهد بود.”