آندرس کریستینسن

چلسی کریستینسن را در استمفورد بریج نگه می‌‌دارد

اگر چه گفته می‌‌شد چلسی می‌‌خواهد آندرس کریستینسن را برای خرید مدافع ساوتهمپتون به این تیم واگذار کند، خبر گذاری دیلی میل این خبر را رد می‌‌کند.

 

به گزارش کانون رسمی‌ هواداران چلسی در ایران، مدافع ۲۱ ساله چلسی که فصل دوم حضورش در بروسیا مونشن گلادباخ را می‌‌گذراند به احتمال فراوان با پیرا‌هن چلسی در فصل آینده به میدان می‌‌رود. این در حالی‌ است که مونشن گلادباخ هم علاقه مند به دائمی کردن قرارداد این بازیکن می‌‌باشد.

کادر فنی چلسی در نظر دارد این مدافع ملی‌ پوش را به ترکیب این تیم اضافه کند. اگرچه گفته می‌‌شود تیم‌هایی‌ همچون ساوتهمپتون، منچستر سیتی، لیورپول و لستر سیتی هم به این بازیکن علاقه مند شده اند.

چلسی در تابستان جان تری را از دست خواهد داد و احتمالا اجازه خروج موقت کورت زوما را صادر خواهد کرد تا از بین فن دایک و کولیبالی یک نفر را جذب کند.

کریستینسن اگرچه می‌‌داند در انگلستان، آلمان و اسپانیا خواهان دارد، دوست دارد در چلسی باقی‌ بماند. گفته می‌‌شود او معتقد است می‌‌تواند در ترکیب اصلی‌ چلسی حضور پیدا کند. در ماه مارس گذشته کریستینسن گفته بود که امیدوار بوده است که بتواند در تور پیش فصل آنتونیو کونته را تحت تاثیر قرار دهد.