۴ سال برای ساخت استمفوردبریج جدید

باشگاه چلسی از اکنون باید بدنبال این باشد که برای چهار فصل استادیومی موقتی فراهم کند.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، با استناد به گزارش های منتشر شده در رسانه های بریتانیا ساخت استمفوردبریج جدید برای چلسی تا سال ۲۰۲۳ به طول خواهد انجامید.

این پروژه عظیم که در پایان فصل بعد شروع خواهد شد، هزینه نزدیک به ۵۰۰ میلیون پوند برای آبی ها رقم خواهد خورد تا بتوانند پنجمین ورزشگاه بزرگ بریتانیا را به نام خود ثبت کنند.

اما به نظر می رسد محاسبات ساخت این ورزشگاه کمی تغییر کرده و برای ساخت چنین ورزشگاهی باید آبی ها را برای چهار سال از خانه دور کند.

ورزشگاه ومبلی که خانه احتمالی تاتنهام در فصل آینده خواهد بود، گزینه اصلی آبی هاست تا وزدشگاه ۱۴۰ ساله استمفورد بریج را از نو بسازند.

ورزشگاه تاتنهام که در یک سال به اتمام خواهد رسید، این فرصت را به چلسی می دهد تا بعد از حضور این تیم در ومبلی، آنها این ورزشگاه ملی و بزرگ را برای چهار سال اجاره کنند.

این انتقال موقت به هواداران چلسی که مطمئنا بیشتر از حجم استمفوردبریج هستند اجازه خواهد داد تا بتوانند تیمشان را از نزدیک حمایت کنند.

ورزشگاه لندن (المپیک لندن)، ورزشگاه مدجسکی (ریدینگ) و ورزشگاه تویکنهم که برای ورزش راگبی از آن استفاده می شود، گزینه های دیگر چلسی می باشد.