چلسی

چلسی قهرمان لیگ برتر شد

آبی‌ پوشان لندن در دیداری سخت موفق شدند با تک گل میشی‌ باتشوایی در دقیقه ۸۲ وست برومویچ را ۱-۰ شکست دهند و پنجمین قهرمانی خود در لیگ برتر را به دست بیاورند.

به گزارش کانون رسمی‌ هواداران چلسی در ایران، این تیم با ترکیب کورتوا، آزپلیکویتا، کیهیل، لوئیز، موزس، آلونسو، ماتیچ، فابرگاس، پدرو، هازارد و کوستا به این دیدار پا گذاشت.

در این دیدار که چلسی بار‌ها و بار‌ها به دروازه وست برومویچ نزدیک شد اما دفاع چند لایه این تیم مانع به ثمر رسیدن گل چلسی می‌‌شد.

در دقیقه ۷۵ این مسابقه کونته با تغییر سیستم تیم از ۳-۴-۳ به ۳-۵-۲ و آوردن ویلیان و باتشوایی به زمین مسابقه انرژی تازه‌ای به چلسی وارد کرد. تنها ۱۰ دقیقه پس از به زمین آمدن باتشوایی، توپ در محوطه جریمه به آزپلیکویتا رسید و این بازیکن با یک پاس کاتبک فوق‌العاده توپ را به مهاجم بلژیکی چلسی رساند تا زننده گل قهرمانی چلسی کسی‌ نباشد جز میشی‌ باتشوایی.

چلسی پس از مسجل شدن قهرمانی زود هنگامش باید در ۲ هفته پایانی لیگ برتر مقابل واتفورد و ساندرلند قرار گیرد. سپس این تیم باید خود را برای فینال اف ای کاپ مقابل آرسنال آماده کند.

گفتنی است آنتونیو کونته چهارمین سرمربی تاریخ لیگ برتر پس از مورینیو، آنچلوتی و پلگرینی است که در اولین فصل حضور در این لیگ، موفق به کسب عنوان قهرمانی شده است.

نحوه نصب وب اپلیکیشن پیشرو

برای استفاده از وب اپلیکیشن پیشرو از طریق مرورگر سافاری وارد شوید!

۱. دکمه Share را در نوار پایین کلیک کنید.

۲. گزینه Add to Home Screen را فعال کنید.

۳. در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.

Add

نحوه نصب وب اپلیکیشن پیشرو

۱. دکمه More را در نوار بالا کلیک کنید.

۲. گزینه Add to Home Screen را فعال کنید.

۳. در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.

Add
کانون رسمی هواداران چلسی در ایران
برای نصب لمس کنید
و انتخاب
افزودن به صفحه اول
ادامه دادن در مرورگر