چه کسانی مدال قهرمانی نمی گیرند؟

با توجه به قهرمانی چلسی در لیگ برتر، تعدادی از بازیکنان این تیم شرایط گرفتن مدال قهرمانی را ندارند.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، با توجه به برد دیشب آبی ها با تک گل باتشوایی برابر وست برومویچ، این تیم در سه هفته مانده به اتمام بازی های لیگ برتر به قهرمانی رسید و در روز آخر در استمفوردبریج جشن قهرمانی برگزار خواهد کرد.

اما با توجه به قانون اتحادیه فوتبال انگلستان بازیکنانی مدال قهرمانی را دریافت می کند که حداقل ۵ بازی در لیگ برتر برای تیمش انجام داده باشد که تعدادی از بازیکنان چلسی را از گرفتن مدال باز می دارد.

اتحادیه ۴۰ مدال را برای بازیکنان و کادر فنی آماده کرده است که به تعدادی از بازیکنانی که بیشتر از نیمکت تیمشان را همراهی کرده اند مدالی تعلق نمی گیرد.

اسمیر بگوویچ که تنها یک بازی در لیگ برتر برای چلسی انجام داده اگر در سه بازی باقی مانده هم درون دروازه کونته بایستد، مدالی نخواهد گرفت.

ناتان آکه که نیم فصل دوم از بورنموث با چلسی بازگشت تنها یک بار آن هم به عنوان بازیکن ذخیره وارد زمین شده است که او دست او را برای رسیدن به مدال کوتاه می کند.

ادواردو، کندی، آینا، ماسوندا و سولانکه نیز مدالی نخواهند داشت.

اما لوفتوس چیک که تنها ۳۱ دقیقه در لیگ بازی کرده است مدال خواهد داشت! چرا که او در ۶ بازی لیگ برتر به عنوان بازیکن ذخیره به میدان رفته است.

برانیسلاو ایوانوویچ که در زمستان به زنیت روسیه رفت و همچنین اسکار که در چین به فوتبالش ادامه می دهد نیز مدال خواهند داشت.