احتمال خداحافظی تری از فوتبال

هیچ بعید نیست یکشنبه آخرین بازی جان تری در دوره حرفه ای اش باشد و برای همیشه از فوتبال خداحافظی کند.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، جان تری که شبی پر از احساس را در برابر واتفورد گذراند در مصاحبه ای بعد از بازی از تصمیم اینکه بخواهد دوباره فوتبال بازی کند نزد.

جان تری که آخرین بازیکن از نسل طلایی سال های گذشته چلسی است دو راه پیش رو دارد، اینکه با قهرمانی در لیگ برتر و شاید جام حذفی از فوتبال و چلسی خداحافظی کند و مانند یک اسطوره واقعی خود را همیشه در دل هواداران جا کند، یا راهی را برود که لمپارد و دروگبا رفتند.

تری هر تصمیمی بگیرد مطمئنا با حمایت همه جانبه هواداران همراه خواهد بود، چرا که او نه تنها کاپیتان و اسطوره بلکه یک طرفدار واقعی چلسی است.

کاپیتان تری در این خصوص گفت :”نمی توانم رد کنم که یکشنبه آخرین بازی من است و بازنشسته خواهم کرد. اگر پیشنهاد خوبی روی میز باشد، با خانواده ام می نشینم و درباره آنها فکر می کنیم، چه داخلی باشد و چه خارجی.”

وی ادامه داد :”من هنوز تصمیما را نگرفته ام و الآن شرایط مختلف را می سنجم.”

از سوی دیگر آنتونیو کونته نیز در خصوص کاپیتان تیمش صحبت کرد و گفت :”او یک مرد فوق العاده است که به من در اولین فصل حضورم خیلی کمکم کرد.او یک نقش بزرگ درون و خارج زمین دارد.جلوی واتفورد نشان داد که هنوز می تواند بازی کند و از اینکه گل زده خیلی خوشحالم. منتظرم او را ببینم که روز یکشنبه جام را بالای سر ببرد، او لیاقتش را دارد.”