چلسی-واتفورد

چلسی ۴-۳ واتفورد

چلسی در دیداری پر گل و جذاب موفق شد در هفته سی‌ و هفتم لیگ برتر با نتیجه ۴-۳ واتفورد را در ورزشگاه استمفورد بریج شکست دهد و امتیازاتش را به ۹۰ برساند.

به گزارش کانون رسمی‌ هواداران چلسی در ایران، این تیم با ترکیبی‌ متفاوت شامل بگوویچ، آکه، تری، زوما، آزپلیکویتا، کندی، کانته، چالوبا، هازارد، ویلیان و باتشوایی به این دیدار پا گذاشت.

گل اول چلسی از روی کرنر و سانتر ویلیان توسط کاپیتان این تیم جان تری در دقیقه ۲۲ به ثمر رسید. اشک‌های استوره چلسی پس از این گل بسیار جالب توجه بود.

تنها ۲ دقیقه بعد اشتباه جان تری و آکه در پاس رو به عقب با ضربه سر موجب شد کاپو به راحتی‌ توپ را از روی دستان بگوویچ به گل اول واتفورد تبدیل کند و حساب کار ۱-۱ مساوی شود.

دقیقه ۳۶ پس از برگشت توپ از سوی مدافعین واتفورد سزار آزپلیکویتا با ضربه‌ای دقیق و زمینی‌ از پشت محوطه جریمه حساب کار را ۲-۱ به سود چلسی کرد.

دقیقه ۴۹ شوت کندی به صورت اتفاقی به ناتان آکه در فرصتی تک به تک با گومژ رسید و این بازیکن با از خود گذشتگی خوب توپ را به باتشوایی پاس داد تا این بازیکن دروازه خالی‌ را باز کند و حساب کار ۳-۱ به سود چلسی شود.

دقیقه ۵۱ جنمات با گذشت از مدافعین چلسی و دریبل ناتان آکه در محوطه جریمه توپ را به گوشه دروازه چلسی فرستاد و حساب کار را ۳-۲ به سود چلسی کرد.

دقیقه ۷۴ استفان اوکاکا که تازه به زمین آمده بود از آشفتگی مدافعین چلسی در محوطه جریمه استفاده کرد و از بین آن‌‌ها توپی‌ که روی هوا بود را با یک ضربه تک ضرب به قعر دروازه چلسی فرستاد.

اما این پایان کار نبود و فابرگاس که دقیقه ۷۷ مسابقه به جای چالوباه به زمین آمده بود روی پاس ویلیان با ضربه‌ای یک ضرب و دقیق در دقیقه ۸۷ مسابقه حساب کار را ۴-۳ به سود چلسی کرد.

در پایان این دیدار با نتیجه ۴-۳ به سود چلسی به پایان رسید. چلسی روز یکشنبه‌ باید در استمفورد بریج آخرین دیدارش را مقابل ساندرلند در لیگ برتر برگزار کند.