چلسی-واتفورد

چلسی ۴-۳ واتفورد

چلسی در دیداری پر گل و جذاب موفق شد در هفته سی‌ و هفتم لیگ برتر با نتیجه ۴-۳ واتفورد را در ورزشگاه استمفورد بریج شکست دهد و امتیازاتش را به ۹۰ برساند.

به گزارش کانون رسمی‌ هواداران چلسی در ایران، این تیم با ترکیبی‌ متفاوت شامل بگوویچ، آکه، تری، زوما، آزپلیکویتا، کندی، کانته، چالوبا، هازارد، ویلیان و باتشوایی به این دیدار پا گذاشت.

گل اول چلسی از روی کرنر و سانتر ویلیان توسط کاپیتان این تیم جان تری در دقیقه ۲۲ به ثمر رسید. اشک‌های استوره چلسی پس از این گل بسیار جالب توجه بود.

تنها ۲ دقیقه بعد اشتباه جان تری و آکه در پاس رو به عقب با ضربه سر موجب شد کاپو به راحتی‌ توپ را از روی دستان بگوویچ به گل اول واتفورد تبدیل کند و حساب کار ۱-۱ مساوی شود.

دقیقه ۳۶ پس از برگشت توپ از سوی مدافعین واتفورد سزار آزپلیکویتا با ضربه‌ای دقیق و زمینی‌ از پشت محوطه جریمه حساب کار را ۲-۱ به سود چلسی کرد.

دقیقه ۴۹ شوت کندی به صورت اتفاقی به ناتان آکه در فرصتی تک به تک با گومژ رسید و این بازیکن با از خود گذشتگی خوب توپ را به باتشوایی پاس داد تا این بازیکن دروازه خالی‌ را باز کند و حساب کار ۳-۱ به سود چلسی شود.

دقیقه ۵۱ جنمات با گذشت از مدافعین چلسی و دریبل ناتان آکه در محوطه جریمه توپ را به گوشه دروازه چلسی فرستاد و حساب کار را ۳-۲ به سود چلسی کرد.

دقیقه ۷۴ استفان اوکاکا که تازه به زمین آمده بود از آشفتگی مدافعین چلسی در محوطه جریمه استفاده کرد و از بین آن‌‌ها توپی‌ که روی هوا بود را با یک ضربه تک ضرب به قعر دروازه چلسی فرستاد.

اما این پایان کار نبود و فابرگاس که دقیقه ۷۷ مسابقه به جای چالوباه به زمین آمده بود روی پاس ویلیان با ضربه‌ای یک ضرب و دقیق در دقیقه ۸۷ مسابقه حساب کار را ۴-۳ به سود چلسی کرد.

در پایان این دیدار با نتیجه ۴-۳ به سود چلسی به پایان رسید. چلسی روز یکشنبه‌ باید در استمفورد بریج آخرین دیدارش را مقابل ساندرلند در لیگ برتر برگزار کند.

ارسال پاسخ

ایمیل شما برای دیگران نمایش داده نخواهد شد