هریس: روی جان تری شرط بستم

رون هریس یکی از اسطوره های بی چون و چرای چلسی روی مدت زمان جان تری و اینکه آیا رکورد بیشترین بازی برای چلسی اش را خواهد شکست یا نه، شرط بسته بود.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، با توجه به اینکه جان تری در پایان فصل از چلسی جدا خواهد شد، رکورد بیشترین بازی برای چلسی همچنان با اختلاف برای رون هریس خواهد بود، بازیکنی که ۷۹۵ بار برای آبی ها به میدان رفته. پس از هریس بلتی و جان تری با ۷۱۶ بازی بعد از او هستند.

کاپیتان چلسی (جان تری) بازی ۷۱۶ خودش را برابر واتفورد که با نتیجه ۴ بر ۳ به سودشان تمام شد را انجام داد، و اگر در بازی آخر برابر ساندرلند هم به میدان برود، به عدد ۷۱۷ خواهد رسید.

اما هریس که برای جان تری احترام زیادی قائل است روی رفتن جان تری از چلسی در فصل گذشته، شرط بندی کرده بود در مصاحبه ای با سایت گل گفت:‌”جان خیلی وقت است که اینجاست، فکر می کنم او برای چلسی یک بنده فوق العاده بوده است، اما من سال گذشته روی رفتنش شرط بسته بودم و اینکه او رکورد مرا نخواهد شکست. او رکورد گلزنی بهتری نسبت به من دارد، اما از اینکه بیشتر از هر بازیکنی برای چلسی بازی کرده ام، مفتخرم و فکر نمی کنم هیچوقت این رکورد شکسته شود.”

شاید جان تری را بتوانیم فوق العاده ترین بازیکن تاریخ باشگاه چلسی نام ببریم، اما او نتوانست در رکورد بیشترین بازی برای چلسی از بونتی و هریس پیشی بگیرد.

هریس که اکنون در روز بازی ها به عنوان سفیر باشگاه چلسی در بخش میهمان های ویژه باشگاه فعالیت می کند یک همکار ویژه به نام شیورز دارد که ۱۳۳ بازی برای چلسی انجام داده است. این بازیکن سابق چلسی احساسی تر از هریس فکر می کند و امیدوار است روزی جان تری به باشگاه چلسی بازگردد.

او در این خصوص گفت :”جان تری یک عظمت برای باشگاه چلسی بوده است، او می خواهد سالها در تیم دیگری بازی کند که می تواند خیلی خیلی رفتنش را ناراحت کننده کند. امیدوارم روزی به عنوان مربی و یا بخشی از این باشگاه برگردد، چرا که استحقاقش را دارد.”

 

نحوه نصب وب اپلیکیشن پیشرو

برای استفاده از وب اپلیکیشن پیشرو از طریق مرورگر سافاری وارد شوید!

۱. دکمه Share را در نوار پایین کلیک کنید.

۲. گزینه Add to Home Screen را فعال کنید.

۳. در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.

Add

نحوه نصب وب اپلیکیشن پیشرو

۱. دکمه More را در نوار بالا کلیک کنید.

۲. گزینه Add to Home Screen را فعال کنید.

۳. در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.

Add
کانون رسمی هواداران چلسی در ایران
برای نصب لمس کنید
و انتخاب
افزودن به صفحه اول
ادامه دادن در مرورگر