چلسی-ساندرلند

چلسی ۵ – ۱ ساندرلند

چلسی در دیداری یک طرفه جشن قهرمانی خودش در لیگ برتر را با جشنواره گل در استمفورد بریج تکمیل کرد و با نتیجه ١-۵ ساندرلند را در روز خداحافظی تری در هم کوبید.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، چلسی با ترکیب کورتوا،تری،داوید لوییز،آزپلیکویتا، کانته،موزس، فابرگاس،آلونسو، هازارد، کوستا و ویلیان به این دیدار پا گذاشت.

گل اول این دیدار توسط مانکیلو برای ساندرلند در دقیقه دوم این دیدار روی غافلگیری مدافعین چلسی به ثمر رسید.

تنها بعد از گذشت هشت دقیقه ویلیان در یک رفت و برگشت با یک ضربه محکم از درون محوطه جریمه دروازه حریف را گشود و حساب کار 1-1 مساوی شد.

دقیقه شصت و یکم این دیدار کوستا توپ را به هازارد رساند تا این بازیکن بعد از گذشت از مدافع حریف با پای چپ توپ را به کنج دروازه بفرستد و حساب کار را 2-1 به سود چلسی کند.

در دقیقه هفتاد و هفتم پاس فابرگاس و ضربه سر اشتباه لسکات موجب شد توپ از روی دستان پیکفورد رد شود و پدرو دروازه خالی را به گل تبدیل کند و حساب کار 3-1 شود.

در دقیقه نود باز هم پدرو پس از یک حرکت انفجاری و پاس در عمق به باتشوایی وی را در موقعیت تک به تک قرار داد تا این بازیکن توپ را از میان پاهای پیکفورد به گل چهارم چلسی تبدیل کند.

دقیقه نود و دوم این دیدار فابرگاس با یک پاس در عمق باتشوایی را در موقعیت قرار داد تا وی پس از حمل توپ و آوردن توپ روی پای چپ و غیر تخصصی اش حساب کار را 5-1 به سود چلسی کند.

چلسی با این برد رکورد تعداد برد در لیگ برتر را به 30 ارتقاع داد تا جان تری با بردن جام قهرمانی روی سر از استمفورد بریج خداحافظی کند.