هازارد:‌ باید بیشتر تلاش کنیم

ادن هازارد معتقد است باید برای فصل آینده تلاش بیشتری کنند تا بتوانند موفق شوند.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، ادن هازارد که بی شک یکی از بهترین های این فصل چلسی بوده است در مصاحبه ای با بی بی سی از نگرانی اش برای فصل آینده و اینکه باید برای موفقیت تلاش کنند صحبت کرد.

او پس از قهرمانی در لیگ برتر گفت :”فوتبال همین است، بعضی وقت ها شما بالا هستید. ما دو سال پیش هم لیگ را بردیم، اما فصل قبل به دلایلی سخت بود. بعضی وقت ها انگیزه بالا نیست، شرایط بدنی خوب نیست، پس خیلی چیزها هست.”

وی ادامه داد:”(این فصل) ما خوب شروع کردیم و لیگ را بردیم. اما فصل بعد اگر مثل الآن سخت تلاش نکنیم به مشکل خواهیم خورد. ما باید هر سال آماده باشیم تا در سطح اول قرار بگیریم.”

هازارد که خودش را آماده فینال جام حذفی برابر آرسنال می کند، اینگونه ادامه داد که:”ما نمی توانیم الآن خوشحالی کنیم، چر که فینال جام حذفی را داریم. باید خودمان را برای آن آماده کنیم. هرچند که بعد از بازی با وست بروم کمی باهم شادی کردیم. حتی در رختکن! دیدن لبخند روی صورت ها دیدنی بود. من فکر می کنم در انتهای فصل ما لیاقت بردن قهرمانی را داشتیم.”

ادن اضافه کرد:”فقط مربوط به من نیست، که تیم و تمام بازیکنان فوق العاده بودند، ما خیلی از بازیها را بردیم.ما یک بازی دیگر در فینال اف ای کاپ داریم که امیدوارم بتوانیم دبل کنیم.”