هازارد: فقط از فوتبالم لذت می برم

هازارد اعتراف کرد که مقایسه شدنش با مسی و رونالدو اهمیتی برایش ندارد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، ادن هازارد که همواره با رونالدو در رئال مادرید و مسی در بارسلونا مقایسه می شود، برای اولین بار در این خصوص صحبت کرد.

او که مصاحبه ای که با روزنامه ایی در بریتانیا انجام داد، گفت:”مردم همیشه صحبت می کنند و برای من اصلا مهم نیست. من تلاش می کنم که بهترینی که می توانم را انجام دهم.”

وی ادامه داد:”من در دنیا تنها نیستم، بازیکنان خوب دیگری هستند. من نمی دانم اگر جزو پنج بازیکن برتر باشم، یا ۱۰ تا و یا ۲۰ تای برتر. این هدف من نیست، من فقط می خواهم از فوتبالم لذت ببرم.”

او اضافه کرد:”بازیکنانی چون رونالدو و مرسی رهبر هستند. انسان هایی که هر روز می خواهند بهتر شوند.برای همین است که در ۱۰ سال گذشته جزو ۴ تای برتر بوده اند. آنها احتیاج دارند ثابت کنند، همه ما احتیاج داریم هر روز این کار را بکنیم. اما من خیلی در این باره فکر نمی کنم. من فکر از فوتبالم لذت می برم، در زمین مسابقه، سر تمرین. بعد می بینم چه خواهد شد.”

ادن در خصوص خداحافظی جان تری و نسل جدید بازیکنان تیم گفت :”در ۱۰ سال گذشته چلسی فوق العاده بوده است. آنها جام ها زیادی بردند، الآن مانند نسل جدیدی است. فرانک لمپارد، دیدیر دروگبا و اشلی کول تمام شدند، و حالا جان تری. پس الآن نسل جدیدی است. ما چندین رهبر در زمین داریم که سعی می کنم یکی از آنها باشم. همه بازیکنان آماده هستند، همه صددرصد هستند.”