لیست بهترین های این فصل چلسی

در جشن یکشنبه شب باشگاه چلسی، جایزه بهترین بازیکن فصل از نگاه هواداران و بازیکنان، بهترین بازیکن بانوان، بهترین گل فصل و بهترین بازیکن آکادمی داده شد.

به گزارش کانون رسمی‌ هواداران چلسی در ایران، در این جشن ادن هازارد با دریافت جایزه بهترین بازیکن فصل، تبدیل به دومین بازیکن  چلسی {۵۰ سال اخیر چلسی که این جایزه اهدا می‌‌شود} شد که سه‌ بار این موفقیت را کسب می‌‌کند. او با ۱۶ گل در این فصل با رای هواداران چلسی در وبسایت این باشگاه به این جایزه دست یافت. بار آخری که او این جایزه را برد فصل ۲۰۱۴ بود که چلسی موفق به قهرمانی لیگ برتر شد. گفته می‌‌شود تنها بازیکنی که این جایزه را ۳ بار دریافت کرده فرانک لمپارد در سال‌های ۲0۰۴،۲۰۰۵ و ۲۰۰۹ بود. گفتنی است جایزه هازارد توسط کونته به وی اهدا شد.

اما بازیکنان چلسی نظری متفاوت نسبت به هواداران این تیم داشتند. آن‌‌ها انگولو کانته را به عنوان بهترین بازیکن این فصل انتخاب کردند. بازیکنی که توسط نویسندگان لیگ برتر، بازیکنان لیگ برتر و انجمن این لیگ به عنوان بهترین بازیکن فصل انتخاب شده بود. این بازیکن موفق شد دو بار پشت سر هم در دو تیم مختلف قهرمان لیگ برتر شود.

گفته می‌‌شود کانته قبلاً می‌‌دانست که به این جایزه رسیده است زیرا زوما و داوید لوئیز در رختکن این تیم قبلاً زمانی‌ که میکروفون را در اختیار داشتند به اطلاع همگان رسانده بودند اما کانته باز هم از هم تیمی‌هایش تشکر کرد.

همچنین جایزه بهترین گل سال را ادن هازارد برای گل انفرادی که مقابل آرسنال در دیدار برگشت لیگ برتر به ثمر رساند دریافت کرد. هازارد هنگامی که روی صحنه رفت گفت:” معمولاً بعد از اینکه این گل‌ها را می‌‌زنم آن‌‌ها را تماشا می‌‌کنم، اما این گل را برای یک هفته هر روز تماشا کردم.”

اما بهترین بازیکن بانوان چلسی در فصل جاری کسی‌ نبود جز کارن کارنی. بازیکنی که دومین فصل حضورش در چلسی را پشت سر می‌‌گذارد و موفق شده است بیش از ۱۰۰ مسابقه با پیرا‌هن تیم ملی‌ انگلیس به میدان برود.

در ادامه میسون ماونت به عنوان بازیکن برتر آکادمی در فصل جاری انتخاب شد. وی که کاپیتان تیم زیر ۱۸ ساله‌ها است، موفق شد با نمایش درخشانش تیمش را برای بار چهارم به صورت متوالی قهرمان اف ای کاپ جوانان کند. ماونت همچنین یکی‌ از نامزد‌های انتخاب بهترین بازیکن لیگ دوم هم هست.

اما در پایان این برنامه باشگاه چلسی از زحمات کاپیتان و اسطوره این تیم جان تری قدردانی‌ کرد. همچنین استیو هالند که از فصل دیگر به تیم ملی‌ انگلستان ملحق خواهد شد مورد تقدیر باشگاه چلسی قرار گرفت.

نحوه نصب وب اپلیکیشن پیشرو

برای استفاده از وب اپلیکیشن پیشرو از طریق مرورگر سافاری وارد شوید!

۱. دکمه Share را در نوار پایین کلیک کنید.

۲. گزینه Add to Home Screen را فعال کنید.

۳. در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.

Add

نحوه نصب وب اپلیکیشن پیشرو

۱. دکمه More را در نوار بالا کلیک کنید.

۲. گزینه Add to Home Screen را فعال کنید.

۳. در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.

Add
کانون رسمی هواداران چلسی در ایران
برای نصب لمس کنید
و انتخاب
افزودن به صفحه اول
ادامه دادن در مرورگر