لوکاکو

تمامی اخبار نقل و انتقالات چلسی

به نظر می‌‌رسد مسئولین چلسی بالاخره دست به کار شده اند و به دنبال ستاره‌های مطرح فوتبال اروپا جهت تقویت این تیم برای فصل آینده رفته اند.

به گزارش کانون رسمی‌ هواداران چلسی در ایران، در حال حاضر تولیسو هافبک لیون و لوکاکو مهاجم سابق چلسی و فعلی‌ اورتون نزدیک‌ترین گزینه‌‌ها به این تیم هستند. در ادامه خبر‌هایی‌ از علاقه تری به ماندن در انگلستان و قرض داده شدن تامی آبراهام به گوش می‌‌رسد.

به گزارش تانکردی پالمری خبرنگار بین اسپرت، چلسی و لوکاکو به توافق رسیده اند. اما اورتون و باشگاه لندنی در حال مذاکرات بر سر مبلغی بالای ۸۰ میلیون پوند می‌‌باشند. همچنین ایندپندنت خبر داده است منچستر یونایتد که از جمله تیم های خواهان‌ لوکاکو است با اینکه”نه” قطعی را از اورتون نگرفته است اما مطلع شده که چلسی و اورتون بسیار به رسیدن به توافق نزدیک هستند.

لوکاکو در این باره می‌‌گوید:”می‌ خواهم از زمانم در تعطیلات استفاده کنم تا همه جنبه‌های زندگی‌ ورزشی‌ام را به یک سطح بالاتر برسانم و از سال گذشته بهتر شوم. من یک راه برای طی‌ کردن پیش رو دارم و در حال حاضر میخواهم چند روز استراحت کنم سپس خودم را برای فصل آینده آمده کنم.”

“من و ایجنتم می‌‌دانیم که چه اتفاقی خواهد افتاد. آرامشم را حفظ می‌‌کنم و باید بگویم ما با باشگاه به توافق رسیده ایم. من می‌‌خواهم جام ببرم. ما در حال حاضر با تیم مورد نظر در حال صحبت هستیم. می‌‌خواهم در چمپیونز لیگ جام ببرم و قهرمان لیگ برتر شوم.”

لوکاکو در جواب به سال اینکه آیا ایجنتش علاقه مند به عقد قرارداد با منچستر یونایتد است یا خیر گفت:”من بازیکن هستم، من تصمیم میگیرم. من می‌‌دانم چه خواهد شد. اما بیشتر از این به شما توضیح نمی‌‌دهم. صحبت‌ها را به ایجنتم واگذار می‌‌کنم.”

اما امروز بسیاری از خبرگزاری‌ها خبر از پیشنهاد ۳۵ میلیون پوندی چلسی برای تولیسو هافبک لیون دادند. هنوز جوابی به دست چلسی برای این هافبک نرسیده است.

همچنین برایتون که علاقه‌مند به جذب جان تری شده بود پس از پیشنهاد ۱۰۰،۰۰۰ پوند در هفته این بازیکن از این انتقال منصرف شد.

در ادامه گفتنی است تیم تازه به لیگ برتر صعود کرده نوکاسل بسیار به انتقال قرضی تامی آبراهام به مدت یک فصل نزدیک شده است.