کوستا

کوستا:کونته من را نمی‌‌خواهد

دیگو کوستا در مصاحبه‌ای غیر منتظره اعلام کرد آنتونیو کونته با پیغامی تلفنی به وی اعلام کرده این بازیکن در برنامه فصل بعدش برای چلسی جایی‌ ندارد.

به گزارش کانون رسمی‌ هواداران چلسی در ایران و به نقل از دیلی میل، کوستا اعلام کرد در حالی‌ که در تمرینات تیم ملی‌ اسپانیا حضور دارد، کونته به وی گفته دیگر در  چلسی او را نمی‌‌خواهد.

کوستای ۲۸ ساله میل شدیدی به ترک چلسی به هدف اتلتیکو مادرید دارد، اما این انتقال با توجه به محرومیت اتلتیکو مادرید از فصل نقل و انتقالات در هاله‌ای از ابهام قرار گرفته است.

چلسی برای جایگزینی کوستا روملو لوکاکو را می‌‌خواهد، بازیکنی که علاقه شدیدی به بازگشت به استمفورد بریج نشان داده است. این در حالیست که اورتون هم آماده فروش ستاره ۱۰۰ میلیون پوندی خود می‌‌باشد.

به نظر می‌‌رسد آقای گل قهرمان لیگ برتر عزم خود را جهت ترک چلسی جزم کرده است و در تابستان جاری چلسی را ترک می‌‌کند. کوستا در این باره گفت:” کونته به من پیغام رساند و اعلام کرد دیگر در برنامه‌هایش جایی‌ ندارم. اگر او من را دیگر در آن‌ تیم نمی‌‌خواهد من باید به دنبال تیم جدید باشم.”

“رفتن به اتلتیکو خوب است اما باید به این موضوع فکر کنم. امسال سال جام جهانی‌ است و من نمی‌‌خواهد ۳ یا ۴ ماه دور از میادین باشم.”

نحوه نصب وب اپلیکیشن پیشرو

برای استفاده از وب اپلیکیشن پیشرو از طریق مرورگر سافاری وارد شوید!

۱. دکمه Share را در نوار پایین کلیک کنید.

۲. گزینه Add to Home Screen را فعال کنید.

۳. در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.

Add

نحوه نصب وب اپلیکیشن پیشرو

۱. دکمه More را در نوار بالا کلیک کنید.

۲. گزینه Add to Home Screen را فعال کنید.

۳. در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.

Add
کانون رسمی هواداران چلسی در ایران
برای نصب لمس کنید
و انتخاب
افزودن به صفحه اول
ادامه دادن در مرورگر