کونته

کونته و نارضایتی اش از امانلو!

آنتونیو کونته از وضعیت کنونی تیم چلسی در بازار نقل و انتقالات تابستانه راضی نیست و هیچ بعید نیست آینده ای متفاوت در انتظار کونته و چلسی باشد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، مایکل امانلو که به عنوان کارگردان فوتبالی باشگاه فعالیت می کند، دو فصل پیش با خوزه مورینیو مشکلاتی فاحش داشت که به رسانه ها ختم شد. این بار نوبت آنتونیو کونته است تا رابطه سردی با او داشته باشد.

تنها یک فصل حضور در چلسی برای کونته کافی بود تا با امانلو مشکل بخورد، وقتی کونته اسرار داشت که موراتا را باید به عنوان هدف اول خط حمله خود قرار دهند، این امانلو بود که زیر بار نمی رفت و تجربه لوکاکو در لیگ برتر را وزنه سنگینی برای این بازیکن می دانست و می خواست او را به چلسی برگرداند.

کونته بالاخره کوتاه آمد تا امانلو وارد عمل شود، اتفاقاتی که چندین ماه به طول انجامید و نتیجه اش این شد که لوکاکو در لس آنجلس با پوگبا تمرین می کند و در یک قدمی انتقال به منچستر یونایتد و چلسی تمریناتش را از روز دوشنبه شروع خواهد کرد!

اما تنها در انتقال لوکاکو نیست، نا مشخص بودن وضعیت باکایوکو، شکست در مذاکرات برای ساندرو، بونوچی و عدم توانایی برای انتقال سانچز و فن دیک. همه و همه باعث شده است تا آنتونیو کونته احساس آرامش گذشته را نداشته باشد.

وقتی امانلو با اطمینان از حضور لوکاکو در چلسی صحبت می کرد، کونته برنامه ریزی های فصل آینده اش را با این بازیکن انجام داد و آماده شروع تمرینات بود، اما حالا! باید منتظر باشد ببیند موراتا، لورنته و یا هر مهاجم دیگری به تیمش اضافه خواهد شد یا خیر.

بعد از آنکه کونته و کوستا عدم همکاری خود برای فصل آینده را رسانه ای کردند، امید داشتن کوستا را نیز دیگر نمی توان در ذهن داشت.

به گفته سان، با توجه به روحیات آنتونیو کونته و سابقه اش در یوونتوس که از عملکرد مسئولان این تیم در بازار نقل و انتقالات دلخور بود، می توان حدس زد که این مربی به چه چیزی فکر می کند.

وقتی اولویت و سیاست باشگاه حمایت از ایده های امانلو باشد، هیچ بعید نیست کونته فصل را با آبی ها شروع نکند و یا همکاری دو طرف به طولی نیانجامد.